Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Yengeç, Aslan ve diğer burç yorumları

13 Ocak'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 13 Ocak Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

13 Ocak 2022, Perşembe 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Romantik duygular içindesiniz. Sezgilerinizin yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenlerin altını çizmelisiniz. İşleriniz konusunda amacınızı iyi belirlemelisiniz.


BOĞA: Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesindesiniz. Duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Bugün çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz.


İKİZLER: Sizi sıkan olaylardan kendinizi soyutlayamadığınız için enerjinizi kullanırken aşırı uçlardasınız. Mesleki konularda aşırı duyarlı davranmak yerine olayların arkasındaki giz perdesini kaldırabilirsiniz.
YENGEÇ: Fikir tartışmalarından uzak kalmak istememenizin nedeni, aklınızı ve enerjinizi doğru kullanmak ve başkalarına örnek olmak. Bu özelliğinizi kimseye hissettirmemeyi başaracak yetenekleriniz var.


ASLAN: Hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor ama onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bazı olaylar ders olabilir, unutmayın.


BAŞAK: Ay bugün felsefi yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz. Birçok işi başarmak gibi bir zorunluluğunuz yok.


TERAZİ: Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etki altına alabileceğiniz bir gün. Ailevi konularda retro aşk gezegeni Venüs sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün, toplumsal olaylara daha çok ağırlık vereceksiniz.


AKREP: Yakın ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden rutin işleriniz aksayabilir. Bugünlerde size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için zorlanacaksınız.


YAY: Çevresel faktörlerden kaynaklanan oluşumlar sizin için önemli. Karşılıklı fikir çatışmaları yaşayacaksınız. Finans konularını kendi lehinize çevirecek gerekli donanıma sahip oluşunuz sizin için avantaj.


OĞLAK: Ay, ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.KOVA: Gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi artıracak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Gücünüzün farkında oluşunuz ve olaylara yaklaşım tarzınız size farklı bir güven duygusu veriyor. Çevrenize meydan okuyorsunuz.


BALIK: Kişisel savaşlarınız fazla ve çevrenizde bozulan ilişkileri düzeltme konusunda arabuluculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yardımseverliğiniz bazen aleyhinize gelişiyor. Bugün her şeyden çok fazla etkileneceksiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Atay: Allah Hazal'ı başımızdan eksik etmesin