Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Yay diğer burç yorumları

9 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 9 Haziran Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

09 Haziran 2021, Çarşamba 07:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
9 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

9 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Olayların duygusal boyutundan çok, mantıklı yönünü düşüneceğiniz bir gün. Kombinasyon burcunuz Kova’da ilerleyen Güneş, özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle bağlantılı olarak kullanacağınız bir ortam hazırlıyor.


9 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

9 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Aşk gezegeni Venüs’ün kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerlemesi birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmenize neden olacak. Karşılıklı çözümlerin ön planda olacağı bir gün. Kendinize güvenmek zorundasınız.


9 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

9 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Duygusal iniş- çıkışlar yaşıyorsunuz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Problemleri gözünüzde büyütmeyin.
9 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

9 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Aşk gezegeni Venüs ve savaşçı Mars burcunuzda ilerliyor. Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacaksınız. Seçtiğiniz konuların önemini bilmelisiniz. Toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.


9 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

9 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: İnatçı kişiliğinizle göze çarpıyorsunuz. Aşkta tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için duygusal ve iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz biri yapabilir.


9 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

9 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Hırslı tarafınız öne çıkıyor. Açılımlar konusunda dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Taviz vermeyen bir yapıdasınız ve bugün çevrenize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz.


9 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

9 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Bugün geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz.


9 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

9 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişim içinizdesiniz ve güçlü kişiliğinizi öne çıkarıyorsunuz. Çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.


9 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

9 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

YAY: Projelerinizi ertelemenize rağmen huzursuzluktan kurtulamıyorsunuz. Bugün zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Bütçenizi dengeli şekilde kullanmamalısınız.


9 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Bazı sorunları kafanıza takmayın. Kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerleyen aşk gezegeni Venüs, ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle yakınlaşmalar yaşayacağınızı gösteriyor. Çevre desteği önemli.9 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

9 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Bugün sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında gizli bir geleneksellik yatıyor. Duygu ve mantığınızla birlikte hareket ediyorsunuz.


9 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

9 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

BALIK: İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih edin. Bazı duyguları paylaşmadan beklemeli, görüşlerinizi sonra ortaya koymalısınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berrak Tüzünataç'ın burnu yandı