Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Balık diğer burç yorumları

20 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20 Haziran Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Haziran 2021, Pazar 07:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanmayı başaracaksınız.


BOĞA: Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya geleceksiniz. Sizi eğlendirecek ve oyalayacak arkadaşlar ile görüşeceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.


İKİZLER: Görüşeceğiniz kişilerin samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve duygularınızı kendinize saklamalısınız. Arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini yaşıyorsunuz. İlginç haberler alacaksınız.
YENGEÇ: Ailenizle ilgili olayların günden kazanmasıyla sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız canınızı sıkacak. Tuhaf durumlardan uzaklaşmalısınız. Dostların size önereceği fikirler var.


ASLAN: Kariyer fırsatları karşınıza çıkacak. Sezgileriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Onlara güvenerek adımlarınızı atabilirsiniz. Hayatın içinde her şeyi çok kolay çözerek taşları yerine oturtacaksınız.


BAŞAK: Yakın ilişkilerinizde mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek davranmayı yeğlerseniz ilişkiniz yoluna girecek.


TERAZİ: Bazen gereğinden sert davranışlar sergiliyorsunuz. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Hassas bir durum ortaya çıkacak.


AKREP: Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün sizi sıkan şartları daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içindesiniz. Elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden olabiliyor.


YAY: Derin düşünceler içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli şekilde uygulayın. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olmalısınız. Bugün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz.


OĞLAK: Duygusal konularda hatalı davranmaya müsaitsiniz. Konu mantıksa kafanız iyi çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli davranmak ve kimseye gereksiz sözler vermek istemiyorsunuz.KOVA: Her adımda güçlü dostlarınızın vereceği desteğin önemli olduğunun farkındasınız. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Değer yargılarınız sizin için çok önemli.


BALIK: Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece ele aldığınız konuları başarıyla sonuçlandıracaksınız. İletişimde gerekli donanıma sahipsiniz. Estetik yönünüzü öne çıkarıyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Transparan Serenay Sarıkaya