Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları

9 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 9 Kasım Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

09 Kasım 2021, Salı 07:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bir konuyu kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Sevdiğiniz kişi de bir insan ve onun da her canlı gibi hata yapma hakkı var. Böyle anlarda, onun onurunu kırmanın ne kadar kötü bir davranış olduğunu unutmayın.


BOĞA: İki eliniz kanda olsa, eğlenceyi, yeme ve içmeyi ihmal etmiyorsunuz. Her şeyi zamanında bırakmalısınız. Sanki, günlerin sonu gelmiş gibi eğlencenin dinlenme zamanlarınızı almasına da izin veriyorsunuz.


İKİZLER: Arkadaşınızın başarısını gördüğünüz halde coşkuyla tebrik etmiyorsunuz. Siz duygulara değil, akılcılığa önem veren birisiniz. Çevrenizdeki yanlışları gördüğünüzde eleştiriyorsanız, olumlu işleri de alkışlayabilmelisiniz.
YENGEÇ: Sevme ve sevilme isteği sizi rahat bırakmıyor. Ama kusur arama huyunuz ve zor beğenmeniz nedeniyle de sürekli huzursuzluk çıkarıyorsunuz. Hasta bir tanıdığınıza karşı ilginiz onu mutlu ediyor.


ASLAN: Yaşamın tüm alanlarında olduğu gibi işten de zevk alabilmeniz için çalışma yerinizin düzenli ve kullandığınız eşyaların da uyumlu olması gerekiyor. Bunlara önem vermeyenlere bu yapınız ters geliyor olabilir.


BAŞAK: Gittiğiniz eğlence yerinde ortam kalabalıklaşıp gürültü artınca, sevdiğiniz kişiyle bir kenara çekilip olanları izliyorsunuz. Tarafsız bir gözle insanları incelerken eleştirel bir gözle bakmazsanız iyi olur.


TERAZİ: Kaba davranan arkadaşlarınızın hareketlerini mizahi yönden ele alsanız da, sinirlerinizin bozulmasına yol açtığının farkındasınız. Kendinizi huzursuz etmemek için bunları düşünmemeye çalışmalısınız.


AKREP: Keskin zekanızın yardımıyla gizli şeyleri ortaya çıkarmada üstünüze yok. Dolayı büyütmeyin. Tespit ettiğiniz konuyla ilgili olarak almanız gereken bir önlem varsa, hiç kimsenin haberi olmadan gerekeni yapın.


YAY: Skandal aramayı seviyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin en masum davranışından anlam çıkartıyor, olmayacak tepkiler veriyorsunuz. Bahaneler arıyor, onunla sorun yaşamaktan zevk alıyor gibisiniz.


OĞLAK: Size karşı sert tavırlarda bulunan kişilere karşı kinci davranıyorsunuz. Bazen zorlama pahasına gizlemeye ve bastırmaya çalıştığınız bu duygularınız sizi yorgun düşürüyor, huzursuz oluyorsunuz.KOVA: Yeni yerler ve kişiler gördüğünüzde kendinizi neşe içinde ve özgürlük havasında buluyorsunuz. Takıntı düzeyinde üzerinde durduğunuz ve aslında önem arz etmeyen konular yaşamınızı kaplıyor, yıpranıyorsunuz.


BALIK: Sevdiğiniz insanın karşısında her zaman belli seviyeyi tutturmak için temkinli davranışlar içindesiniz. Oysa, yaşamınızı paylaştığınız insana karşı bu kadar kontrollü davranmanız gerçekten anlamsız. Daha içten olun.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir'in çantasının fiyatı dudak uçuklattı