Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Kova diğer burç yorumları

11 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 11 Haziran Cuma günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

11 Haziran 2021, Cuma 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Duygularınızda hissedilen bir coşku var. İlgiyle takip ediliyorsunuz. Sosyal yaşamınızı öne çıkarmaktan hoşlanıyor ve girişimciliğinizin desteklenmesini bekliyorsunuz. İlgi çekmeyi başaracaksınız.


BOĞA: Başlangıç yapmayı planladığınız konularda titizsiniz. Bu sizin yapınızın getirdiği sorumluluk duygusundan kaynaklanıyor. Seçimlerinizi yaparken başkalarının fikrini almaktan hoşlanmasanız da bugün sabırlısınız.


İKİZLER: Koşulların sınırlı olmasından yakınmayın. Gücünüzü ortaya koyacak konuşmalar yapıp girdiğiniz ortamlarda olumlu rüzgarlar estireceksiniz. Çevre koşullarını kendi çapınızda değiştirmek isteyebilirsiniz.
YENGEÇ: Maddi konularda kafanız işlek ve hızlı çalışıyor. Güç nerdeyse siz oradasınız. Bugün finans konularına ilgi duymanıza rağmen kendi sınırlarınızın ölçülerini iyi biliyor ve atılımlarınızı sonraya bırakıyorsunuz.


ASLAN: İlişkilerinizde sadakat ve dürüstlük çok önemli. Ortak çalışmalar içinde bulunacağınız kişilerden çok şey bekliyor ve onları sıkı bir denetimden geçiriyorsunuz. Duygusal ilişkide güçlü bir kişilik arıyorsunuz.


BAŞAK: Bugün gücünüzü ortaya koymaktan hoşlanmayacak ve duygularınızı saklama gereği duyacaksınız. Özellikle iş çevrenizde bazı yanlışlıklar söz konusu olabilir. Görüşlerinizi paylaşmak niyetinde değilsiniz.


TERAZİ: Bugün arkadaşlıklarınızda güçlü bir paylaşım var. Birlikte olduğunuz kişilerin farklı yetenekleri olmasına özen gösteriyorsunuz. Toplumda isim yapmış kişilere karşı sempatinizin yüksek olduğu bir gündesiniz.


AKREP: Bugün her zamankinden fazla efor sarf edeceksiniz. Disiplinli yaşamaktan sıkılmıyor, bulunduğunuz ortamların seçkin özellikler taşımasına dikkat ediyorsunuz. Farklı olma isteği size zarar verebilir.


YAY: Enerjinizi fark ediyor ve çalışma temponuzu iki katına çıkarmak istiyorsunuz. Bugün, çıkarlarınızı her şeyin üstünde tutabilir ve çevrenize mesafeli davranabilirsiniz. Gizli duygularınızı engellemeye çalışın.


OĞLAK: Azimli yapınızla bugün birçok işi başarılı bir tempoyla yürüteceksiniz. Gün içinde özel zevkler söz konusu olabilir ve sosyal hayatınız için para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Masraflarınızda kısıntı yapmalısınız.KOVA: Bugün, duygularınıza öncülük yaparak istekleriniz ortaya koyuyorsunuz. Yaşadığınız her olayı lehinize çevirme konusunda ustaca davranıyorsunuz. Mutlu olacağınız bir gün.


BALIK: Kendinizi ispat edecek bir çalışmanın altına imza atacaksınız. Gücünüze güç katacak kişilerle çalışmaktan yanasınız. Olumsuz biri olarak anılmak tarzınız değil. Adımlarını daha dikkatli atıyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir'in fotoğrafları arasındaki fark sosyal medyayı ikiye böldü