Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, İkizler, Akrep ve diğer burç yorumları

30 Ekim'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 30 Ekim Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

30 Ekim 2021, Cumartesi 07:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizle işbirliği içine girebilir ve ortaklaşa çok para kazanabilirsiniz. Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmelisiniz. Güçlü enerjinizi karşı tarafa yansıtmakta ustasınız. Dinamik yapınız takdir görüyor.


BOĞA: Aktif yapınızı ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısınız. Enerjinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Kariyerinizle ilgili gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ediyorsunuz. Zıtlaşmalar yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz.


İKİZLER: Enerjik yapınızı zorlayan işleri seviyorsunuz. Sıradan işler size göre değil. Bugün, şartlarınızı zorlamalısınız. Zaman içinde bazı olayları kendinize göre yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz.
YENGEÇ: Kişiliğiniz gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsunuz. Farklı ortamlarda huzursuz yapınız ortaya çıkıyor. Aşkta, sevdiğiniz kişinin duygusal problemleri kafanızı kurcalayabilir.


ASLAN: İş yaşantınızda atılımlar söz konusu olsa da, siz biraz bekleyin. Önemli gelişmelerin başlangıcındasınız. Maddi konularda şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi belli bir disiplin içinde gerçekleştirmelisiniz.


BAŞAK: Titiz ve disiplinli yapınız, bugün işe yarayacak. Bazı olayları güçlü mantığınızla çözüyor, tutkuların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermiyorsunuz. Sıkı bir disiplin içinde yaşamak istiyorsunuz.


TERAZİ: Dengeli olmanız ve yeniliklere açık yapınız göz dolduruyor. Bugün yaşamı enerjik algılıyorsunuz. Ev ortamında uzlaştırıcı tutum içindesiniz. Duygusal konularınıza çevreyi karıştırmamaya çalışın.


AKREP: Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı şekilde kabul ettiriyorsunuz. Bugün, istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, cesur davranıyorsunuz.


YAY: Düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına çözüm getirdiğiniz kişiler her fırsatta sizi savunuyorlar. Tepki almaktan korkmayın.


OĞLAK: Düzenini seven biri olarak baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman başarılı oluyorsunuz. Bilinç altınızda sizi yönlendiren olaylara karşısınız. Tepkili olmadan önce düşünmelisiniz.KOVA: Güvensizliğinizi yendiğinizde daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışın. Kişisel sorunlarınıza bazı dış etkenleri karıştırmamalısınız. Çelişkilerden uzak kalmaya çalışmalısınız.


BALIK: Duygusal konularınıza ailenizin karışması hoş olmuyor. Onların fikrini almak için danıştığınız konular başınıza iş açabilir. Karşıt tarafın olayları büyüterek gereksiz şekilde başınızı ağrıtmasını istemiyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Baysel operasyon geçirdi