Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Yengeç, Başak ve diğer burç yorumları

10 Ocak'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 10 Ocak Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

10 Ocak 2022, Pazartesi 08:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları var. Ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak istiyor. Kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmem sizin hatanız.


BOĞA: Otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Aileye bağlılığınız tartışılmaz. Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgileriniz sayesinde yaşamın gizemini araştırmak isteyeceksiniz.


İKİZLER: Özgürlükte sınır tanımıyorsunuz. Karşı tarafı çabuk algıladığınız için çevrenizin derdini anlatmasına gerek yok. Onların sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz aranızda huzursuzluklara neden olabiliyor.
YENGEÇ: İlişkilerinize kararlı yaklaşıyorsunuz. Özgürlüğünüzü özleseniz de tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenip isteklerinizi içinizde saklıyorsunuz.


ASLAN: Yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen sorumluluk aldığınız zaman aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz birçok sorunu ve olayları da beraberinde getiriyor.


BAŞAK: Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.


TERAZİ: Ortaklaşa yaptığınız çalışmalardan keyif alacaksınız. Tüm bunlar sizin sorunların çözümü için alacağınız insiyatife bağlı. Bugün fazla talepkar olmayın. Partnerinizle paylaşımlarınızda sert olmayın.


AKREP: Duygularınızdaki derinliği kimseyle paylaşmıyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili hesaplarınız olabilir. Yatırımlarda kimseye güvenmiyor ve kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.


YAY: Para kazanmayı seviyorsunuz. Gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü ispat etmek için mücadele etmekten büyük zevk alıyorsunuz.


OĞLAK: Sizi sıkan baskılardan uzaklaşın. Sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz ama kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz. Gizemli davranmaktan vazgeçmelisiniz.KOVA: Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Arkadaşlarınızın getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz.


BALIK: Maddi konularda genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Alışkanlıkların sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe gecikmeler yaşayabilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İvana Sert ve Sezer Dermenci ikinci balayında