Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Başak, Terazi diğer burç yorumları

16 Ekim'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 16 Ekim Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

16 Ekim 2021, Cumartesi 07:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kimseler yerine getirilemez istekleriniz yüzünden iş konusunda pek size yaklaşmak istemiyorlar. Zaman konusunda karşınızdakileri çok sıkıyorsunuz. Kendinize çekidüzen vermelisiniz.


BOĞA: Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde ilişkilerde umursamaz oluyorsunuz. Bu vurdumduymaz halinize kızan partneriniz de size tavır koyunca üzülüyorsunuz. Elinizden gelen her şeyi yapmıyorsunuz.


İKİZLER: Cesaret ve ataklığınızla grup sporlarında aranılan kişisiniz. Ama sağlık için değil, savaşırcasına mücadele ediyorsunuz. Bu nedenle de kazalar eksik olmuyor. Spordan sonra soğuk içeceklere saldırmayın.
YENGEÇ: İlk anda insanlar üzerinde soğuk bir imaj bırakmanıza rağmen kısa sürede cana yakın biri olduğunuz ortaya çıkıyor. Böylece vazgeçilemeyen dostlar arasına giriyorsunuz. Fedakarlığı seviyorsunuz.


ASLAN: Bir kere aşk duygusunu tanıdıktan sonra hiçbir güç sizi kaçamak ilişkilere yöneltemez. Eğer, sevdiğiniz insan size her yönden güven veriyorsa ona bağlılığınız sürekli artar. Sizi tek kusurunuz kıskançlığınız.


BAŞAK: İyi niyetiniz nedeniyle yakın arkadaşınız olarak bildiğiniz kişiler bile sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Oysa, siz saygınızdan dolayı beraberce almanız gereken kararları onlara bıraktınız. Üzülen siz oldunuz.


TERAZİ: İçinizde gerçekleştiremediğiniz düşleriniz var. Bu durum artık sizin yaşam tarzınız olmuş durumda. Bu tür düşünceler sizi hayata bağlıyor. Ama içinde bulunduğunuz şartları da sakın unutmayın.


AKREP: Aşkı kısa ömürlü ve yüzeysel yaşama eğiliminiz var. Partnerinize karşı bu şekilde davranırsanız başınıza her gün dert olabilir. Çünkü, bu konuları kabullenemeyen yapısıyla intikam için her şeyi yapar.


YAY: Bazı konulardaki rahatlığınız bir başkası için stres kaynağı oluyor. Size ait olan sorumluluklarınızı ve gerçekten sizin üstlenmeniz gereken işleri sıkıntıya girmeden bir başkasının üzerine atıyorsunuz.


OĞLAK: Evinizde anaçlık duyguları kol geziyor. Sevecenlik, koruyuculuk ve acıma üçgeni içinde kurduğunuz düzen, sizin yaşam sorumluluğunuz olmuş durumda. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde daha dikkatli olun.KOVA: Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkuyorsunuz. Daha önce başınızdan geçen olaylar da sizi iyice sindirdi. Böyle anlarınızda çektiğiniz sıkıntıları ve özellikle etkilenen midenizi unutmayın.


BALIK: Gündeme yeni gelen işi kavrama yeteneğiniz çok iyi. Bu yüzden işlere diğer arkadaşlarınızdan önde başlıyorsunuz. Ama sonra öne çıkan egolarınız nedeniyle gereken desteği bulamıyor, yalnız kalıyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökçe Bahadır ile sevgilisi ilk kez el ele görüntülendi