eritme

eritme Haberleri

eritme haberleri sayfasında eritme haberlerini bulabilir tüm eritme haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. eritme haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 61 haber bulunmaktadır.

Göbek yağlarını eritecek 8 sabah alışkanlığı

Göbek yağlarını eritecek 8 sabah alışkanlığı

Bel bölgesi yağları çoğu insanın en büyük derdi. İnce bir bele sahip olmak için göbek yağlarını eritmek konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Peki birkaç sabah rutini ile hızla göbek yağlarınızı eritebileceğinizi biliyor musunuz? İşte göbek yağlarını eritecek 8 sabah alışkanlığı...
Kalça ve basen eritmek için en etkili hareketler

Kalça ve basen eritmek için en etkili hareketler

Basen ve kalça eritmek için günde 15-20 dakikanızı ayırarak daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Peki bu hareketler neler? Studio Lunge eğitmenleri Şenay İşseven ve Agit Beştaş sizler için basen ve kalça eritme egzersizlerini bir araya getirdi.
Basen ve kalça eritmek için evde yapabileceğiniz egzersizler neler?

Basen ve kalça eritmek için evde yapabileceğiniz egzersizler neler?

Kadınların vücutlarıyla ilgili en çok şikayetçi oldukları konuların başında basen bölgesindeki yağlanmalar geliyor. Aslında basen ve kalça eritmek için günde 15-20 dakikanızı ayırarak daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Peki bu hareketler neler? Studio Lunge eğitmenleri Şenay İşseven ve Doğancan Akbaba sizler için basen ve kalça eritme egzersizlerini bir araya getirdi.
Farkında olmadan göbek eriten 10 alışkanlık

Farkında olmadan göbek eriten 10 alışkanlık

Düşük kalorili beslenmek, egzersiz yapmak ve genetik mirasınız göbeğinizin olmayacağı anlamına gelmiyor. Beslenme alışkanlıklarının da ötesinde bazen sadece 'saçma' alışkanlıklarımız göbeklenmemize neden olur. Peki diyet ve egzersiz yapmadan göbek eritilebilir mi? Bunun cevabı evet. İşte, siz farkında bile olmadan göbeğinizi eritecek 10 alışkanlık!
Zayıflama kürü nedir? Kilo vermenizi sağlayacak zayıflama kürü tarifleri...

Zayıflama kürü nedir? Kilo vermenizi sağlayacak zayıflama kürü tarifleri...

Fazla kilolar çoğu kadının en büyük sorunu haline gelmiş durumda. Özellikle kış aylarında yanlış beslenme, hareketsiz yaşam tarzı ve genetik faktörler nedeni ile kilo alımı da hızlandı. Bu dönemde sağlıksız beslenen kişilerde yağ fazlalıkları ve bölgesel yağlanmalar da oluşabiliyor. Bu yağları eritmek ve hızlı kilo vermek için pek çok yöntem kullanılabilir.
Göbek yağı eritmek için en etkili ve yöntemler nelerdir? Diyetler ve egzersizler...

Göbek yağı eritmek için en etkili ve yöntemler nelerdir? Diyetler ve egzersizler...

Herkes sağlıklı ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olmak ister. Bunun için de sağlıklı beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak çok önemlidir. Düzenli egzersiz vücudu forma sokarak fazla yağların da yakılmasını sağlar. Sağlıklı beslenerek vücudun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineraller alınır.
Ayva göbek nedir? Ayva göbeği eritmenin yolları nelerdir? İşte en etkili egzersizler...

Ayva göbek nedir? Ayva göbeği eritmenin yolları nelerdir? İşte en etkili egzersizler...

Günümüzde çoğu kişi için fazla kilolar büyük bir sorun haline gelmiş durumda. Özellikle de kadınlarda ve erkeklerde yağlar en çabuk göbek bölgelerinde birikir. Bu nedenle kişilerde ayva göbek meydana gelir. O yüzden bölgesel zayıflama konusunda eritilmesi en güç yer mutlaka göbek ve çevresi oluyor. Görüntüden ziyade özellikle sağlık açısından da ayva göbek bölgesinin eritilmesi çok önemlidir.
Basen eritme için ne yapmalı?: Çok basit 10 çözümü var

Basen eritme için ne yapmalı?: Çok basit 10 çözümü var

Basenleri eritmek öyle her yiğidin harcı değildir. Diyetinizi tam uyguluyor, egzersiz rutinine bağlı kalıyor, tartıdan eksilere inmenize rağmen basenleriniz bir değişiklik göremiyor musunuz? Basenleri eritmek için daha farklı bir yol izlemeniz gerekebilir. Basenleri eritmek için işe beslenme şeklinizi değiştirerek başlamalı, ardından bölgesel bir egzersiz rutini izlemelisiniz. Basenleri eritmek için yapabileceğiniz onlarca şey varken ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. İşte basenleri eritmek için yapılabilecek 10 şey!
Bir taşla birkaç kuş: Yürürken göbek eritmek için 5 tüyo

Bir taşla birkaç kuş: Yürürken göbek eritmek için 5 tüyo

Yürürken göbek eritmek... Bu konu, öğrendikten sonra hepimizin birkaç gün uygulayıp daha sonra unuttuğu bir konu. Yürürken bacaklarımız sıkılaşabilir, ama göbek eritme için daha fazlasına ihtiyaç var. Yürürken göbek eritme tekniklerinden sonuç alabilmek için, öncelikle istikrarlı bir şekilde uygulamanızı hatırlatmak istiyoruz. Yani yürürken göbek sıkılaştırmak için yapmanız gereken tek şey bu teknikleri alışkanlık haline getirmeniz. Tıpkı, göbeğinizi içine çekmeyi alışkanlık haline getirmeniz gibi...
Erkeklere göbek eritme için 10 altın tüyo

Erkeklere göbek eritme için 10 altın tüyo

Göbek eritme erkeklerde kadınlara nazaran daha zor olabiliyor. Bunun nedeni, kadınlara göre daha az hareket etmeleri ve daha yağ ağırlıklı beslenmeye yönelik olmaları gösterilebilir. Erkeklerde göbek eritme kürü gibi çözümlere yönelmek, göbek eritme hareketleri kadar etkili olmayabiliyor. Bu durumda sporsuz göbek eritmek hayli zor bir hal alıyor. Göbek eritmek için ipuçları arayanlara, altın değerinde öneriler hazırladık.
Göbek eritmede yapılan 11 hata

Göbek eritmede yapılan 11 hata

Göbek eritmek hepimizin kilo verme sürecinde en zorlandığı kısımlardan biri. Göbek eritmek için kür, göbek yağlarını eritirken nasıl beslenmeli... Bunların hepsi merak ettiğimiz alanlar ancak 'göbek eritmek için ne yapmalı?' bizim öncelikle sorumuz olmalı. Çünkü göbek eritmede tek önemli olan yeme-içme değil. Göbek eritme hareketlerini yaparken bir yandan da göbek eriten yiyeceklere yönelmeli. 'Kilo verdim ama göbeğim duruyor, spora gidiyorum ama göbeğim erimiyor'. Kilo verenlerin en büüyk şikayetleri size de tanıdık geldi mi? Eğer 'Göbeğimi eritmek istiyorum' diyorsanız, işte kaçınmanız gereken hareketler!
Akıllı telefon satışları büyük oranda azaldı

Akıllı telefon satışları büyük oranda azaldı

Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD) Başkanı Mustafa Kemal Turnacı, akıllı telefon pazarında daralma yaşandığını söyledi. Turnacı, stok eritme hızının 5-6 haftadan 13-15 hafta civarına çıktığını belirtti.
Sahip olduğunuz vücut tipine göre kilo verme tüyoları

Sahip olduğunuz vücut tipine göre kilo verme tüyoları

Vücut tipine göre kilo vermek, zayıflama yöntemleri arasında en akıllıcası olarak göze çarpıyor. Aslında her diyet kişiye özel olmalı, çünkü her vücudun ihtiyacı olan beslenme programı farklıdır. Vücut tipine göre giyinmeye nasıl dikkat ediyorsak, vücut tipine göre zayıflama da bir o kadar önemli. Armut vücut tipine göre diyet, elma vücut tipine göre diyet nasıl olmalı bu ayrımları iyi belirlemeli. Örneğin armut tipi vücut basen eritme için neler yapabilir? İşte sahip olduğunuz vücut tipine göre kilo vermenin önemi burada öne çıkıyor. Eğer yakın zamanda kilo verme çalışmalarına başlamak istiyorsanız vücut tipine göre diyet uygulamasına geçmelisiniz. İşte, sahip olduğunuz vücut tipine göre kilo verme tüyoları!
Göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat

Göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat

Kilo verdiren baharatlar diyetlerimizde en yardımcı besinlerden biri. Yağ yakan baharatlar etkili şekilde kullanıldığı takdirde diyet yapmadan zayıflama sağlıyor. Baharatlar kilo aldırır mı? sorusu epey yanlış, zira baharatlar metabolizmayı hızlandırır. Yağ yakan baharatlar da genelde göbek eritmeye yardımcı baharatlar olarak bilinirler. Bu nedenle göbek eriten baharatlara yemeklerde sık sık yer vermeli. İşte göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat!
Göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti

Göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti

Göbek eritme hareketleri ve yağ yakıcı zayıflama egzersizlerine bakmadan önce buzdolabına bir göz atın. Yoğurt var mı? Biz yüzde 90 ihtimalle buzdolabınızda yoğurt olduğunu düşünüyoruz. Bu da yoğurt diyeti yapmak için yeterli. Yoğurt diyeti yapanlar sonuçlarından oldukça memnun. Yoğurt diyetinin göbek eritmek için en uygun beslenme çeşidi olduğu düşünülüyor. Çünkü göbek eritme diyetleri içinde bağırsak ve mide sağlığını en iyi destekleyenler arasında. Göbek eritme için ne içmeli sorusunun cevabını vermek de kolaylaşıyor. Çünkü yoğurtla pek çok içecek yapılabiliyor. Örneğin ayran ve cacık gibi. İşte göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti!
Göbek eritmede kadınların yaptığı 10 hata

Göbek eritmede kadınların yaptığı 10 hata

Uzun zamandır yediklerinize dikkat ediyorsunuz, fiziksel egzersizlerinizi yapıyorsunuz, tartıda da kilo verdiğinizi görüyorsunuz. Ancak küçük bir sorun var, aynaya baktığınızda hiçbir değişiklik yok. Özellikle de göbek bölgesinde. Böbek eritmek için sadece kalori saymak ya da spor yapmak yeterli olmayabiliyor. Göbek eritmek, bazen sadece stratejik yiyecekleri yemekten kaçınmak ya da spor yaparken belli hareketlere odaklanmakla mümkün oalbiliyor. Yani bölgesel kilo vermek, göbek eritmek için her zamankinden biraz daha planlı olmalısınız. İşte, karantinada büyüyen göbekleri küçültürken yaptığınız 10 hata!
Ramazan ayında göbek nasıl eritilir?

Ramazan ayında göbek nasıl eritilir?

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte beslenme düzeni de değişmeye başlıyor. Oruç tutarken kilo verenler aynı zamanda göbek yağlarından da kurtulmak isteyebilirler. Peki Ramazan'da nasıl göbek eritilir? Diyetisyen Damla Tatan, bu konu hakkında bilgi verdi.
Göbek eritmede etkili 7 kolay yoga pozu

Göbek eritmede etkili 7 kolay yoga pozu

Karantinayla birlikte popüler olmasına en çok sevindiğimiz uğraşlardan biri yoga. Yoganın birincil amacı kilo vermek olmasa da, esnekleşmeyle birlikte kilo vermeye yardımcı olduğu bir gerçek. Hangi yoga pozunun vücutta nereyi çalıştırdığını bilerek, o pozlara daha fazla ağırlık vererek bölgesel bir şekilde daha fazla incelmek ve en önemlisi güçlenmek de mümkün. Yani "Yoga ile kilo verebilir miyim?", "Yoga zayıflatır mı?", "Yoga inceltir mi?" sorularının cevabı kocaman bir 'Evet'. O halde yaşadığımız coğrafyada bölgesel olarak en çok sorun yaşadığımız yer olan göbeklerle başlayalım. Aşağıda paylaşacağımız pozlar karın kaslarının çalışmasına yardımcı olmakla kalmayacak, iç organlarının uyarılmasını sağlayacak.
Göbüşleri anında küçültecek 10 besin

Göbüşleri anında küçültecek 10 besin

Eğer haftada üçten en az tuvalete çıkıyorsanız, ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı'na göre kabızsınız. Yani onlara göre kabızlığın tanımı bu. Tuvalet düzenindeki bu can sıkıcı durgunluk, huzursuz bağırsak sendromu, susuzluk ve hareketsizlik gibi sindirim sistemine bağlı nedenlerle yaşanıyor. Nedeni ne olursa olsun, kabızlık günlük olarak en tat kaçırıcı durumlardan biri. Verdiği rahatsızlık yetmezmiş gibi şişkinlikle birlikte kişiyi olduğundan kilolu da gösteriyor. İşte kabızlık sorununa kısa vadede de olsa çözüm bulan ve göbüşlerin biraz olsun küçülmesine yardım edecek 10 besin.
Daha düz bir göbüş için 10 basit tüyo

Daha düz bir göbüş için 10 basit tüyo

Mümkün olduğunca diyet gıdalarla besleniyorsun, beslenme ve spor programına sadıksın ama daha düz bir karın mı istiyorsun? Göbek eritmek için egzersizlere bakmana da gerek yok. Ancak daha düz bir karnın sırrı az yemek değil, 'akıllıca' yemek. "Göbeğimi nasıl eritirim, hayattaki en büyük baş belam göbeğim, göbek eritmek istiyorum' diyenlere, daha düz bir karın için dikkat etmeleri gereken 10 tüyo.