Mucize

Mucize Haberleri

Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Mucize Doktor'da geçen hafta Ali en büyük korkusunu tekrar yaşadı. Ali yaşadığı bu travmayı üzerinden atabilecek mi? Heyecanın tavan yaptığı dizi Mucize Doktor bu akşam 28. bölümü ile ekranlara geldi. Mucize Doktor bu akşam 28. bölüm Ali Vefa babasını iyileştirmeye karar verir, fakat Tanju'nun olayı öğrenmesi üzerine hastanede işler karışır. Babası ölmeden az önce Ali babasına onu affettiğini söyler. İlgiyle izlenen bölümün ardından yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmazken 2 Nisan Perşembe günü Mucize Doktor dizisi yine özel bölümü izleyicilerle buluşacak.
Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayında! Ali, vicdanına söz geçiremiyor

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayında! Ali, vicdanına söz geçiremiyor

Mucize Doktor heyecan dolu 27. bölümü ile bu akşam FOX TV'de. Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal ve Özge Özder’in rol aldığı ‘Mucize Doktor’da: Yıllar önce kendisini sokağa atan babasını karşısında bulan Ali, geçmişiyle yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz hastayı takıntı haline getirir. Nazlı, Damla ile çalışmak zorunda kalır. Sonunda Ali, babasıyla yüzleşir. Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı ve Mucize Doktor son bölüm ile ilgili detaylar haberimizde...
Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle!

Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı izle!

Mucize Doktor'da bu hafta kılıçlar yeniden çekiliyor. Çıkan kavga sonucu iki kişi hastaneden kovuluyor. Ali Tanju'nun hedefine giriyor çünkü Ali yapmaması gereken bir şey yapmıştır. yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı, izleyicinin kalbinde taht kuran FOX’un dizisi “Mucize Doktor”a bu hafta Merve Dizdar dahil oluyor. Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 26. bölüm fragmanında, asistan Damla kendini hastaneye kabul ettirmeyi başardı. Kendini ön plana çıkaran Damla diğer asistanların canını sıkıyor. Yeni bölümde neler olacak? Mucize Doktor 26. bölüm fragmanı ve dizi ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz
2019'un en çok izlenen filmi: 7. Koğuştaki Mucize

2019'un en çok izlenen filmi: 7. Koğuştaki Mucize

Türk sinemasında geçtiğimiz yıl yerli film izleyici sayısı 33.6 milyon, yabancı film izleyici sayısı ise 25.9 milyon oldu. ‘7. Koğuştaki Mucize’ filmi 5.3 milyon izleyiciyle 2019 yılının en çok izlenen yapımı oldu.
Bir parça kağıtla mucizeler yaratan adam

Bir parça kağıtla mucizeler yaratan adam

Bu videomuzda kağıtlara hayat veren Atilla Yurtkul ile origami üzerine konuştuk. Yurtkul, gazetecilik mesleğini icra etmek için İstanbul'a gelip, kendini origami ile uğraşırken bulmuş. Şimdi ise dünya çapında dereceleri olan bir origami sanatçısı ve bu konuda birçok kişiye eğitmenlik yapıyor. Peki Origami sözlük anlamıyla nedir? Origami, tek parça kağıdı kesmeden ve yapıştırmadan çeşitli objeler ve figürler haline getirme sanatıdır. Japonca “katlanmış kağıt” anlamına gelir. Origami yüzyıllardır, her yaştan ve meslek grubundan insanın ilgisini çekmiş ve herkes kendi alanında origamiyi bir şekilde kullanmıştır. Origami’nin sözlük anlamı yukarıdaki gibi olsa da Yurtkul için bu bir hayat felsefesi ve aslında yaşamımızın her alanında kullanılıyor. NASA’nın uzaya gönderdiği roketlerden tutun da kalp ameliyatında damarlara takılan stentlere kadar. Origami sadece sanatsal bir aktiviteden çok, çocuğun zihinsel ve sosyal yönden gelişmesinde kullanılabilecek bir araç olarak görülmelidir. Bunu takip eden yıllarda çocuktaki bedensel gelişmelere paralel olarak origaminin çocuğun eğitim hayatındaki kullanım alanı da genişleyecektir. Kağıtların maliyeti 5 ila 15 TL aralığında olsa da verilen emek, harcanan zaman ve yapılan işin karşılığına paha biçilemez.
Uyku problemi yaşayanlar için mucizevi içecek tarifi

Uyku problemi yaşayanlar için mucizevi içecek tarifi

Geceleri uykuya dalamama problemi yaşayanların hayran kalacağı ve uykusuzluğuna son verecek bir içecek tarifi ile karşınızdayız. Uyku yapan içecek tarifi arıyor yada uyku yapan içecek nasıl yapılır merak ediyorsanız "Uyku problemi yaşayanlar için mucizevi içecek tarifi" haberimize bir göz atın.
Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor yeni bölüm fragman

Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor yeni bölüm fragman

Mucize Doktor 23. bölüm ile ekranlara geliyor. Mucize Doktor 22. bölümde Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar. Her hafta izleyicilerin heyecanla beklediği Mucize Doktor dizisinde bu hafta Kıvılcım’ın planı da sonunda ilk meyvelerini veriyor. Beliz’in Ferman’a doğum günü sürprizi hastanede tatlı bir kaos ortamı yaratacak. Ve Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 24. bölüm fragmanını haberimizin sonundaki videodan izleyebilirsiniz...
Hazal Kaya: Kilo dediğin nedir, yaptığım şey mucizevi!

Hazal Kaya: Kilo dediğin nedir, yaptığım şey mucizevi!

Doğum yaptıktan bir ay kadar sonra gündelik hayatın içine karışan ve muhabirlerin karşısına çıkmaya başlayan oyuncu Hazal Kaya, dün gece Özgür Masur'un defilesini izlemeye gitti. Kaya, hakkında yapılan 'kilo' haberlerine dair yorumda bulundu.
Hayatımızda yer edinen yeni nesil gıdalar

Hayatımızda yer edinen yeni nesil gıdalar

Zaman zaman bazı besinler ilk kez keşfedilmiş ve daha önce hiç bilinmiyormuş gibi karşılanarak ön plana çıkarılabiliyor. Bu besinler hakkında söylenen etkilerin tamamen yanlış olmamakla birlikte hiçbir besinin tek başına mucize etkiler yaratmadığına ve tek başına yeterlilik sağlayamadığına dikkat çeken Sağlıklı Yaşam Yöneticisi Diyetisyen Sibel Mumcu, “Yine de bu besinlerin yararlarını bilmek, tüketmek istiyorsak sihirli etkiler beklemeden sağlıklı beslenme alışkanlıkları içine adapte ederek dengeli bir şekilde tüketmeyi öğrenmek gerekiyor” dedi.
Bebeklerle gelen mucize! Plesenta, göz hastalıklarının tedavisinde kullanılıyor

Bebeklerle gelen mucize! Plesenta, göz hastalıklarının tedavisinde kullanılıyor

Yeni doğum yapmış annelerden alınan amniyotik membran yani plasenta tabakası; kornea ülseri, keratit, büllöz keratopati, konjonktival kitle, semblefaron yani göz zarında yapışma, gözde kimyasal yanık, geniş nüks pterjiyum tedavisinde, korneada incelme, kornea ve konjonktiva yırtılması durumlar gibi pek çok göz hastalığında kullanılıyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, kornea naklinden kurtaran plesentanın göz hastalıklarının tedavisinde kullanımı hakkında bilgi verdi.
6. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ne başvurular başladı!

6. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ne başvurular başladı!

Çocuklarımız ve gençlerimiz sanal alemin bilgisayar oyunlarında mı sosyal medya ağlarında mı buluşacak? Yoksa bir ağacın yok oluşundaki ekosistem gerçekliğinde mi? Gençlerimiz, belki de kültür miraslarını koruma noktasında buluşacak. İşte, mucizelere açık yeni konsepti “Buluşma Noktası” ile 20 Nisan-20 Mayıs 2020 tarihleri arasında düzenlenecek 6. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ne başvurular başladı. 10 ülke ve Türkiye’nin 50’den fazla ilinden okulların katılımının beklendiği 6. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’ne 60 binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Avustralya yangınlarında mucize kurtuluş

Avustralya yangınlarında mucize kurtuluş

Avustralya'da aylardır devam eden yangınlarda itfaiyenin gizli görevi ile bir mucize yaşandı. Avustralya için tarihi öneme sahip wollemi ağaçları yapılan operasyon ile yanmaktan kurtarıldı.
Hayal Köseoğlu: Deli gibi kıskancım

Hayal Köseoğlu: Deli gibi kıskancım

Mucize Doktor’un ‘Açelya Hemşiresi’ Hayal Köseoğlu 2 ay önce meslektaşı Caner Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ne var ki geçtiğimiz günlerde bu ilişkinin bittiği iddia edilmişti.
Uğur Böceği ile Kara Kedi yarı yıl tatilinde çocuklarla buluşuyor!

Uğur Böceği ile Kara Kedi yarı yıl tatilinde çocuklarla buluşuyor!

Çocukların çok sevdiği çizgi film ‘Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’ sömestir tatilinde sahneye çıkıyor. 18-26 Ocak tarihleri arasında her gün ücretsiz olarak gerçekleşecek sahne şovunda çocuklar eğlencenin keyfine varacak.
Mucize bebek kalbi sağda  ve tek akciğerle doğdu

Mucize bebek kalbi sağda ve tek akciğerle doğdu

Ailesine, doğmadan önce ölme riskinin yüksek olduğu söylenmişti ancak annesi onun “başarıyla hayata tutunacağını” biliyordu. Çünkü Frankie, sağ akciğer ve böbrek eksikliğinden ve yanlış taraftaki bir kalp yüzünden yarı boş bir bedenle doğdu.
Vücudu temizleyen mucize: Glutatyon

Vücudu temizleyen mucize: Glutatyon

Glutatyon son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Glutatyonun vücutta azalmaya başlaması türlü sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu yüzden vücuttaki glutatyon üretimini artırmak sağlık için son derece önemlidir. Fitoterapi Uzmanı Dr. Buğra Buyrukçu glutatyonun önemini açıkladı.
Akıllı iplik mucizesi

Akıllı iplik mucizesi

Kesilmeyen eldivenden, terletmeyen kıyafete, BMW ve Audi’nin tavan kaplamasına kadar her alanda kullanılan akıllı iplikler, büyük bir dönüşümün habercisi. Yerli otomobilin içini de şekillendirecek akıllı ipliklerin bölgedeki en büyük üreticisi ise Zorlu Grubu. Pazar ise şimdiden 160 milyar dolar...
Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı aldığı evin fiyatıyla dudak uçuklattı

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı aldığı evin fiyatıyla dudak uçuklattı

Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşayan ve evlilik hazırlıkları yapan 'Mucize Doktor' dizisinin yıldızı Taner Ölmez, düğün öncesi Bağdat Caddesi'nden lüks bir daire satın aldı.
Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu'nun sevgilisi de ünlüymüş

Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu'nun sevgilisi de ünlüymüş

Fox TV'de yayınlanan fenomen dizi Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Hayal Köseoğlu son olarak da sevgilisini paylaştı.
Büyük aşkta sürpriz gelişme

Büyük aşkta sürpriz gelişme

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, uzun bir süredir aşk yaşadığı Ece Çeşmioğlu'yla evleniyor.