Sennheiser Momentum True Wireless 2

Sennheiser Momentum True Wireless 2 Haberleri

Sennheiser Momentum True Wireless 2 haberleri sayfasında Sennheiser Momentum True Wireless 2 haberlerini bulabilir tüm Sennheiser Momentum True Wireless 2 haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum True Wireless 2 haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 inceleme

Sennheiser Momentum True Wireless 2 inceleme

Sennheiser’ın Apple Airpods Pro ya da Sony WF-1000XM3 modellerine rakip olacak kablosuz kulaklık modeli Momentum True Wireless 2’yi sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Sennheiser Momentum True Wireless 2, seçkin ses markasının ikinci gerçek kablosuz seti. Sennheiser'ın ilk kablosuz kulaklıkları, Momentum True Wireless teknik olarak başarılıydı ancak yüksek fiyatı ve ANC eksikliği bazı kullanıcıları tatmin etmemişti. Sennheiser da ne yaptı, ekibini topladı ve Momentum True Wireless 2 ile geri döndü. Tasarım daha ergonomik, pil ömrü daha uzun ve ANC bu sefer var. Peki Sennheiser , Apple Airpods Pro’yu ya da Sony WF-1000XM3’ü tahttan indirebilir mi? Şimdi gelin yakında bir göz atalım.
Sennheiser Momentum True Wireless 2 inceleme – Apple Airpods Pro’ya büyük rakip

Sennheiser Momentum True Wireless 2 inceleme – Apple Airpods Pro’ya büyük rakip

Sennheiser’ın Apple Airpods Pro ya da Sony WF-1000XM3 modellerine rakip olacak kablosuz kulaklık modeli Momentum True Wireless 2’yi sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Onur Binay/posta.com.tr
Sennheiser Momentum True Wireless 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı…

Sennheiser Momentum True Wireless 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı…

Sennheiser, yüksek ses kalitesi ve 28 saat kullanım gibi özellikler sunan Momentum True Wireless 2‘yi tanıttı. Bir önceki modele göre 2 milimetre daha küçülen model, her kulağa uygun boyutlara getirildi. Model, 6 ve 7 gramlık kulak kapsülleriyle ultra hafif bir müzik deneyimi sunuyor.