anne baba olmak

anne baba olmak Haberleri

anne baba olmak haberleri sayfasında anne baba olmak haberlerini bulabilir tüm anne baba olmak haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. anne baba olmak haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Anne babadan çocuğa geçen olumlu ve olumsuz 6 özellik

Anne babadan çocuğa geçen olumlu ve olumsuz 6 özellik

Aile ilişkilerinde yaşanan iniş çıkışlar, bazen farkında olunmasa da çocukları da etkiliyor. Bu nedenle özellikle anne-babaların, çocuklarına doğru model olmaları gerekiyor. Ebeveynler, çocukların hayatında önemli bir rol model olduklarını zaman zaman unutuyor, sonra da “Nereden öğreniyor bu çocuk bunları” diyebiliyor. Oysaki çocuklar anne-babalarını örnek alıyor; öfkelerinde, sevinçlerinde, düş kırıklıklarında ve başarılarında bu modelleri kullanıyor. Yaşanan her bir olay, çocukta irili ufaklı izler bırakıyor, çocuğun duygularını, düşünce yapısını, davranışlarını etkiliyor.
Çocuk sahibi olmadan önce bunları mutlaka yapın

Çocuk sahibi olmadan önce bunları mutlaka yapın

Anne baba olmak tabii ki dünyanın en güzel duygularından biri... Ancak şunu bilmelisiniz ki minik bebeğiniz dünyaya geldiği andan itibaren evdeki yönetimi eline alacak ve kuralları bundan sonra o koyacak. Onun için size tavsiyemiz bebek sahibi olmadan önce mutlaka listedeki maddeleri uygulamanız!
İyi anne baba olmak

İyi anne baba olmak

"İyi anne baba olmak" başlıklı yazının devamını okumak için lütfen tıklayın.