Aslan Dolunayı

Aslan Dolunayı Haberleri

Aslan Dolunayı haberleri sayfasında Aslan Dolunayı haberlerini bulabilir tüm Aslan Dolunayı haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Aslan Dolunayı haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Aslan burcunda dolunay: Şimdi şans cesurlardan yana!

Aslan burcunda dolunay: Şimdi şans cesurlardan yana!

28 Ocak Perşembe 22.16’da Aslan Burcu’nun 9. derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sırasında sabit burçlarda konumlanan gezegenlerin yapacağı t-kare açı kalıbı; engeller, kısıtlanmalar, zorlanmalar, yağmurdan kaçarken doluya tutulmalar etkisi gösterecek. Sabit burçlardaki t - kare en zor görünümlerden biridir. Yine dolunay anında çok sayıda gezegenin kavuşum ve kontak halinde olması önümüzdeki 10 günlük sürecin oldukça yoğun olacağına işaret ediyor.
28 Ocak 2021: Aslan'sın dolunay!

28 Ocak 2021: Aslan'sın dolunay!

Aslan burcunda dolunay yaşayacağımız, Güneş'in, Ay'ın ve Jüpiter'in etkilerini dolu dolu hissedeceğimiz bir haftaya giriyoruz. Su enerjisine yönelelim. // Uz. Dr. F. Sena Büyükçopur
Büyüteç etkisi

Büyüteç etkisi

Gezegen açıları ve dizilimlerinin hayli aktif olduğu bir süreçten geçmekteyiz. Bunun yanı sıra 28 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek Aslan dolunayının Jüpiter ile aynı derecede dizilimde olması, etkisini arttırıyor. Jüpiter büyüteç etkisi yaratır ve dolunay da öyle! Haliyle bu dolunay önemli gelişmelere ve olaylara gebe. Nasıl sonuçlar ortaya çıkacağını hep birlikte göreceğiz. Bu yazıda belirteceğimiz hususların dünya geneli için olduğunun altını çizmek isterim. Yani sadece filanca ülkeye veya bölgeye özel değil, insanlık olarak hepimizi ilgilendiren konuları ifade etmektedir.