Çağla Pektaş

Çağla Pektaş Haberleri

Çağla Pektaş haberleri sayfasında Çağla Pektaş haberlerini bulabilir tüm Çağla Pektaş haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Çağla Pektaş haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Altın süt nedir?

Altın süt nedir?

Diyetisyen Çağla Pektaş, beslenme ve diyetle ilgili son günlerde en çok merak edilen soruların cevaplarını Posta.com.tr'den Büşra Özbelli'ye anlattı. Altın süt nedir? Kilo almak için neler yapılmalı? Pandemi döneminde bağışıklığımızı nasıl güçlendiririz?
Aralıklı oruç nedir?

Aralıklı oruç nedir?

Diyetisyen Çağla Pektaş, beslenme ve diyetle ilgili son günlerde en çok merak edilen soruların cevaplarını Posta.com.tr'den Büşra Özbelli'ye anlattı. Aralıklı oruç nedir? Neden bu kadar popüler oldu? Ketojenik diyet nedir? Diyette kaçamak yapılır mı?
Tekerlekli sandalyesiyle Türkiye'yi dolaşan 'Minnoş Gezgin'

Tekerlekli sandalyesiyle Türkiye'yi dolaşan 'Minnoş Gezgin'

Çağla Pektaş'ın hayatı, ailesinden gizli gittiği bir kamp sonrası değişti. Kendisine, "Minnoş Gezgin" diyen Pektaş, yüzde 94 bedensel engelli. Engelli dediğime bakmayın! “Engel biz değiliz, engel insanlar” diyen Çağla Pektaş, tekerlekli sandalyesiyle otostop çekip Türkiye'yi karış karış geziyor. Gizem Yetil /gizem.yetil@posta.com.tr