çalışma hayatım

çalışma hayatım Haberleri

çalışma hayatım haberleri sayfasında çalışma hayatım haberlerini bulabilir tüm çalışma hayatım haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. çalışma hayatım haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

e-Devlet'te yeni hizmet! Çalışan ve iş arayan herkesi ilgilendiriyor…

e-Devlet'te yeni hizmet! Çalışan ve iş arayan herkesi ilgilendiriyor…

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, ‘Çalışma Hayatım’ uygulamasının e-Devlet'te hizmete girdiğini duyurdu. Yeni hizmet hakkında açıklamalarda bulunan Koç, 'e-Devlet Kapısı'nda hizmete alınan 'Çalışma Hayatım' hizmetiyle vatandaşlarımıza iş arama, çalışmaya başlama, sigorta, emeklilik, mesleki yeterlilik gibi çalışma hayatını oluşturan tüm iş ve işlemler bütünleşik bir yapıda sunuluyor' ifadelerini kullandı.
Ofislerde hibrit hazırlığı

Ofislerde hibrit hazırlığı

Pandemi döneminde evden çalışma hayatımıza girdi. Normalleşme ile birlikte şirketlerin bir kısmı ofislere dönerken bir kısmı da haftanın belirli günleri ofisten, belirli günleri de evden uygulanan bir düzen olan ‘hibrit çalışma’ sistemine geçiyor.
Oto hizmeti ayağına gelsin

Oto hizmeti ayağına gelsin

Çalışma hayatımız, alışkanlıklarımız ve günlük hayatımız korona sürecinde tamamen değişti. Bu dönemde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak isteyen otomotiv şirketleri de hizmetlerinde çeşitliliği artırdı. Sanal ortama taşıdığı bayisiyle müşterisine görüntülü hizmet veren de var, aracınızı evinizden alıp bakımını yapan da. / Gülten Uğurlu
Dağınık evleri toplamanın püf noktaları

Dağınık evleri toplamanın püf noktaları

Ne kadar titiz davranırsak davranalım evlerimiz sürekli olarak dağılıyor ve düzenli olarak toparlanması gerekiyor. Peki bir yandan yoğun bir çalışma hayatımız varken bir yandan evimizi nasıl pratik bir şekilde toparlayabiliriz? İşte cevapları...