gençlik dizileri

gençlik dizileri Haberleri

gençlik dizileri haberleri sayfasında gençlik dizileri haberlerini bulabilir tüm gençlik dizileri haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. gençlik dizileri haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Pis Yedili'nin Dilkopat'ı Güneş Zavrak, değişimi ile ağızları açık bıraktı!

Pis Yedili'nin Dilkopat'ı Güneş Zavrak, değişimi ile ağızları açık bıraktı!

Ekranların unutulmayan gençlik dizilerinden olan Pis Yedili’nin Dilkopat'ı Güneş Zavrak, değişimi ile herkesi şaşkına çevirdi.
En iyi okul dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen okul dizileri

En iyi okul dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen okul dizileri

Okul dizileri pek çok kişi tarafından tercih edilen dizilerdir. Özellikle gençlik dizileri ile aynı kategoride değerlendirilen okul temalı diziler hem yerli hem de yabancı diziler olabilmektedir. Ülkemizde de halen daha akıllarda olan birçok güzel okul dizileri çekilmiştir. Geçtiğimiz yıla göre de okul dizileri oldukça fazla izlenen dizilerden olmuştur. Okul dizilerinin hangi diziler olduğu ve bu dizilerin yönetmenlerini merak eden kimseler okul dizilerini araştırmaktadırlar. En iyi okul dizileri aynı zamanda Netflix platformlarında da yer almaktadır.
Aşk 101 sevenlerin bayılacağı en iyi 10 gençlik dizisi

Aşk 101 sevenlerin bayılacağı en iyi 10 gençlik dizisi

Gençlik dizileri... İzleyiciyi en hızlı şekilde avucuna alan, kimi zaman bir lisede, kimi zaman sahil kasabasında, kimi zaman da dedikoduların beşiğinde hissettirir. Gençlik dizisi kategorisinde son yılların en dikkat çekici yapımlarından biri de Aşk 101 oldu. Ünü Türkiye'yi de aştı. Neydi Aşk 101'i bu kadar sevdiren? Nostaljiydi büyük ihtimalle. En iyi gençlik dizileri, kendini genç hissetmenin en hızlı yoludur. Bundan mıdır bilinmez ama gençlik dizilerini severiz. Sürükleyicidir de... Hazır okullar açılmaya başlarken, iyice okul moduna girmek istiyorsanız, buyrun sizin için enfes bir liste hazırladık.
İpek Yazıcı'nın Instagram'da öne çıkan 10 görünümü

İpek Yazıcı'nın Instagram'da öne çıkan 10 görünümü

Son dönemin en merak edilen isimlerden İpek Yazıcı, 18 yaşına rağmen öne çıkan stiliyle göze çarpıyor. Popüler gençlik dizilerinin yeni yüzü, mavi gözleri ve sarı saçlarının yarattığı sevimlilikle hem akranları arasında minik bir 'influencer' olmaya başladı, kendi deneyimiyle 'abileri ve ablaları'nın gönlünü çalmayı başardı. İpek Yazıcı, son dönemin en merak edilen isimleri arasında gösterilirken, Instagram'ını şöyle bir kurcalamamak olmazdı. Biz de İpek Yazıcı'nın en göze çarpan 10 Intagram 'look'unu derledik.