Harun Akın

Harun Akın Haberleri

Harun Akın haberleri sayfasında Harun Akın haberlerini bulabilir tüm Harun Akın haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Harun Akın haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu nikaha katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu nikaha katıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başdanışmanı Harun Akın´ın oğlu Enis Yiğit Akın´ın Bursa´da düzenlenen nikah törenine katıldı. Törenden önce Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, yetim ve öksüz çocuklar için düzenlediği ’Çocukların Düşü Bursa’nın Gülüşü Projesi’ etkinliklerinde konuşan Soylu, "İdlib’de 3,8 milyon insan var, Fırat Kalkanı bölgesinde 1,2 milyon insan var, Afrin’de 600 bin insan var, Tel Abyad, Rasulayn’da 300 bin insan var. Orada yetimler var, yetim evleri var. Biz o kadar onurlu ve büyük bir milletiz ki, bize bırakılan emanetlere hiçbir zaman sırtımızı dönmedik" dedi.
'Hakkım değil' diyerek devletten aldığı 750 bin lirayı iade etti!

'Hakkım değil' diyerek devletten aldığı 750 bin lirayı iade etti!

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde Harun Akın'ın işlettiği kuyumcu dükkanı da sel sularının altında kaldı. Harun Akın sel felaketinde hayatını kaybederken oğlu Feridun Akın devlet tarafından kendilerine ödenen zarar parasının 750 bin lirasını iade etti.
BBP'de referandum krizi! Görevden alındılar

BBP'de referandum krizi! Görevden alındılar

Büyük Birlik Partisi (BBP) Muğla İl Başkanı Harun Akın ve yönetimi kurulu üyeleri, Genel Merkez tarafından görevlerinden alındı. Muğla'daki 7 ilçe başkanı da bu duruma tepki olarak, istifa ettiler. Akın ve yönetiminin, referandumda partinin 'evet' yönündeki kararına katılmayacağını açıklamaları nedeniyle görevden alındıkları belirtildi.