inceleme videosu

inceleme videosu Haberleri

inceleme videosu haberleri sayfasında inceleme videosu haberlerini bulabilir tüm inceleme videosu haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. inceleme videosu haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Asus TUF Gaming A15 FA506 inceleme

Asus TUF Gaming A15 FA506 inceleme

Asus’un AMD Ryzen 4000 donanımı ve Nvidia RTX grafik kartına sahip, aynı zamanda gerçek anlamda dayanıklı bir laptop olan TUF Gaming A15 FA506 modelini detaylı bir şekilde inceledik.
Çakmak kadar akıllı telefon Palm inceleme

Çakmak kadar akıllı telefon Palm inceleme

Dünyanın en küçük akıllı telefonu olarak bilinen Palm’ı sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Evet Sadece kredi kartı ya da kibrit kutusu kadar büyüklüğündeki telefon, boyutları giderek büyüyen akıllı telefonlara adeta meydan okuyor. Palm aslında çok modern bir soruna akıllıca bir çözüm. Akıllı telefonlarımızla harcadığımız zamanı en aza indirgemek için bu telefon aslında epey işe de yarayabilir. Tabi gelen aramayı yanıtlama ve kısa mesaj dışında Palm, sizlere birçok özellik de sunuyor. Dedim ya aslında bu bir akıllı telefon. Telefonların basitleştirmek yerine gereksiz yere karmaşık hale getirildiğini düşünüyorsanız, aslında haklısınız da Palm ise size burada yardımcı olabilir. Ancak bu telefon hakkında bilmeniz gereken bir şey var: bu da gerçekten ama gerçekten küçük oluşu. Ayrıca, bu küçük yakışıklı oldukça basitleştirilmiş bir Android deneyimi de sunuyor.