inception

inception Haberleri

inception haberleri sayfasında inception haberlerini bulabilir tüm inception haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. inception haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 6 haber bulunmaktadır.

Tenet'in vizyon tarihi de ertelendi

Tenet'in vizyon tarihi de ertelendi

Christopher Nolan’ın merakla beklenen casusluk gerilimi Tenet'in vizyon tarihi tekrar iki hafta ertelendi. Warner Bros. daha önce 17 Temmuz olarak açıklamıştı. Şirket, 17 Temmuz'da ise bir başka Nolan filmi Inception'ı 10. yılı nedeniyle yeniden gösterime sokacak.
En iyi 12 Leonardo Dicaprio filmi (IMDb puanına göre)

En iyi 12 Leonardo Dicaprio filmi (IMDb puanına göre)

Leonardo DiCaprio, 1991’de çıkışını yaptıktan hemen sonra art arda yer aldığı filmlerle Hollywood’un en tanınmış yeteneklerinden biri haline geldi. DiCaprio, "Titanic", "The Departed" ve "Inception" gibi filmlerdeki kritik rolleri ile unutulmaz performans sergiledi. Uzun kariyeri boyunca Leonardo DiCaprio, gerilim filmlerinden romantizme kadar çok çeşitli filmlerde rol aldı. 1994 yılında Gilbert’in Hayalleri filmi ile ilk kez Oscar’a aday gösterilen Leonardo Dicaprio, bu tarihten itibaren 4 kez Oscar’dan eli boş döndü. Son olarak 2016’da 88. Oscar Ödülleri’nde DiCaprio The Revenant'taki performansıyla Oscar Ödülü aldı. Leonardo DiCaprio 2020 Oscar Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi. Bizde IMDb puanlarına göre en iyi Leonardo DiCaprio filmlerini sizin için derledik.
En iyi 10 Tom Hardy filmi (IMDb puanına göre)

En iyi 10 Tom Hardy filmi (IMDb puanına göre)

Tiyatroya çok küçük yaşlarda başlayan Tom Hardy, profesyonel oyunculuk eğitimi aldı.“Find Me A Supermodel” adlı yarışmaya katılan ve kazanan Tom Hardy bir süre modellik yaptı. 2001 yılındaki Kara Şahin Düştü filmiyle sinemaya adım attı. 1 yıl sonra Star Trek: Nemesis'teki Shinzon rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Saturn Ödülleri'nde aday gösterildi. Tiyatroyla ilgilendiği sıralarda “Kardeşler Takımı”nda oynadıktan sonra tiyatroyu bırakıp sinema sektörüne yöneldi. Uzun süre bağımlılıkla mücadele etti. 2010 yılına gelindiğinde Inception filmiyle büyük bir başarı yakalayan Tom Hardy, BAFTA’nın yükselen yıldız ödülünün sahibi oldu. Ardından The Dark Knight Rises ile bir çok ödüle aday gösterildi. Tom Hardy sinema kariyerinin yanında özellikle Taboo dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Biz de Tom Hardy’nin en iyi filmlerini sizin için derledik. İşte IMDb puanlarına göre en iyi ve en çok izlenen Tom Hardy filmleri…
Christopher Nolan yeni filmi Dunkirk'le geliyor

Christopher Nolan yeni filmi Dunkirk'le geliyor

Intersteller, Inception ve The Dark Knight üçlemesi ile tanıdığımız yapımcı-yönetmen Christopher Nolan destansı bir aksiyon/gerilim filmiyle geliyor
Oscarlı oyuncu üstsüz yakalandı

Oscarlı oyuncu üstsüz yakalandı

Inception filminin yıldızı, film setinde böyle görüntülendi
Bağımsızlar en iyileri seçti

Bağımsızlar en iyileri seçti

En iyi 10 film içinde Black Swan, The Social Network ve Inception da var