kadın mücadelesi

kadın mücadelesi Haberleri

kadın mücadelesi haberleri sayfasında kadın mücadelesi haberlerini bulabilir tüm kadın mücadelesi haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. kadın mücadelesi haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Pes etmek yok! İzledikçe kadınları daha güçlü hissettiren filmler

Pes etmek yok! İzledikçe kadınları daha güçlü hissettiren filmler

Kadın mücadelesini anlatan filmler, sinema tarihinde hep ilgi uyandıran filmler olmuştur. İzledikçe hayatınızda daha güçlü bir duruş sergilemek için motive olursunuz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınların gücüne güç katan filmleri derledik...
Mutlaka izlemeniz gereken kadınlar ve mücadelelerini konu alan 10 film

Mutlaka izlemeniz gereken kadınlar ve mücadelelerini konu alan 10 film

Dünya üzerinde pek çok ülkede kadınların hayata karşı itirazlarını, toplumdan beklentilerini farklı yollarla dile getirecekleri bir gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadın cinayetleri, kadın hakları, kadın emeği, kadının toplumdaki yeri, eğitimde ve iş hayatında kadınların karşılaştıkları zorluklar, yasalar ve beklentilerin konuşulacağı en önemli gün. Tüm dünyada pek çok kadın toplumsal statü kazanımı konusunda mücadele veriyor. Ekonomik, sosyal, siyasal hakların yanında kadınlar, kendilerinin farklı durumlarla özdeşleştirilmelerinden duydukları rahatsızlıklardan, kadın cinayetlerine, topluma ve iş hayatına yeterince katılım sağlayamamalarından bedenleri ve cinsel yönelimlerine kadar olan tüm talepleri düzenlenen etkinliklerle farklı biçimlerde dile getirecek. Dünya kadınlar Günü'nde kadınlar ve büyük mücadelelerini konu alan filmleri sizin için derledik.