kalori kontrolü

kalori kontrolü Haberleri

kalori kontrolü haberleri sayfasında kalori kontrolü haberlerini bulabilir tüm kalori kontrolü haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. kalori kontrolü haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Hem bağışıklığınızı güçlendirin hem de formda kalın!

Hem bağışıklığınızı güçlendirin hem de formda kalın!

Sonbahar kış ayları ile grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara daha açık hale geliyoruz. Aynı zamanda koronavirüs pandemisinin sürmesi nedeniyle bağışıklığımızı güçlendirmenin önemi büyük. Fakat bağışıklık güçlendirici beslenmeye dikkat ederken bir yandan da kilo kontrolü yapmak istiyorsanız ve diyetinizi desteklemeniz gerekiyorsa gereksiz kalori almadan sağlığınızı korumanız mümkün. İşte kalori sayımı yapmadan zayıflamak için altı öneri!
Daha az işlenmiş gıda, daha az mutfak masrafı!

Daha az işlenmiş gıda, daha az mutfak masrafı!

Diyetimizdeki aşırı işlenmiş gıdalar, hem sağlıksız beslenmeye yol açıyor hem de kalori kontrolünü engelliyor. İşte diyetimizdeki aşırı işlenmiş gıdaların miktarını azaltmak için ipuçları!
Haftada 1 kilo vermek için kaç kalori almalısınız?

Haftada 1 kilo vermek için kaç kalori almalısınız?

Uzmanlar kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için haftada bir kilo vermenin ideal olacağını belirtiyor. Kilo alımının en net nedeni, yaktığınızdan daha fazla kalori almaktır. Peki haftada 1 kilo vermek için kaç kalori almalısınız? Kilo vermek için neler yemelisiniz... İşte sağlıklı ve kalıcı kilo vermenin sırları