kapsül gardırop

kapsül gardırop Haberleri

kapsül gardırop haberleri sayfasında kapsül gardırop haberlerini bulabilir tüm kapsül gardırop haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. kapsül gardırop haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Rimena Giyim'den sonbahar kış sezonu kapsül gardırop önerileri

Rimena Giyim'den sonbahar kış sezonu kapsül gardırop önerileri

İndirimden veya kampanyalardan aldığınız kıyafetleriniz dolap bekliyorsa, renklerine desenlerine bayılarak aldığınız rengarenk parçaları kıyafetlerinizle kombinlemekte zorlanıyor ve evden bir türlü çıkamıyor musunuz? Çözüm kapsül gardırop sisteminde. Gelin, elinizdeki parçaları daha iyi değerendirmenin ve çok daha verimli bir gardırop kurmanın yollarına bakalım. Modacı Abdulselam Dalmış kapsül gardırop hazırlamanın püf noktalarını anlattı.
Kapsül gardırop nedir? Kapsül gardıropta bulunması gereken 10 parça

Kapsül gardırop nedir? Kapsül gardıropta bulunması gereken 10 parça

Kapsül gardırop nedir? Sade yaşam, minimalist gardıroplar deyip diyoruz ancak gerçekte ne kadar sade giyiniyoruz? Tam da bu noktada 'kapsül gardırop' kavramı giriyor. Kapsül gardırop gerçekten de sadeliği pratiğe dökmek için en ideal yöntem. Kapsül gardırop dendiğinde yalnızca ihtiyacınız olan parçaları dolabınızda tutmanız ve böylelikle hem belirli bir tarzınızın oturması hem de kafa karışıklığından kurtulma anlamına geliyor. Peki kapsül gardıropta olması gerekenler? Minimalist gardırop örnekleri için size bir liste hazırladık. İşte, Kapsül gardıropta olması gereken 10 parça!