rögar kapakları

rögar kapakları Haberleri

rögar kapakları haberleri sayfasında rögar kapakları haberlerini bulabilir tüm rögar kapakları haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. rögar kapakları haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 5 haber bulunmaktadır.

İstanbul'da panik! Rögardan fışkırdı, vatandaşlar şoke oldu

İstanbul'da panik! Rögardan fışkırdı, vatandaşlar şoke oldu

İstanbul Esenyurt'ta meydana gelen görüntü vatandaşları tedirgin etti. Derenin mavi aktığı görüntülerin ardından rögar kapaklarından fışkıran suyla birlikte cadde maviye boyandı.
Tazminat yollarda

Tazminat yollarda

Yol çalışmaları, park ve bahçe sularken yola taşan su, kapatılmayan çukurlar, açık kalan rögar kapakları gibi birçok ihmal nedeniyle zarara uğrayan vatandaşın tazminat alma hakkı var! Nasıl mı? İşte detayları...
Yatak odasına kadar su bastı

Yatak odasına kadar su bastı

Uzunköprü ilçesinde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış hayatı felç etti. Cumhuriyet Mahallesi ve Mescit Mahallesinde birçok evi su bastı. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla suyu boşaltmaya çalıştı. Uzunköprü Belediyesi ekipleri tıkanan rögar kapaklarını açmak için çalışma başlattı.
İnegöl yağmura teslim

İnegöl yağmura teslim

Rögar kapaklarının yerinden söküldüğü yağış sırasında yolcu otobüsleri otogardan çıkamadı
Üsküdar'da korkutan patlama

Üsküdar'da korkutan patlama

Yeraltındaki elektrik ve kanalizasyon hattında meydana gelen patlamanın şiddetiyle rögar kapakları yerinden oynadı, kaldırım taşları metrelerce uzağa fırladı. Patlamaya gaz sıkışmasının yol açtığı belirlendi