Sadakatsiz 24. bölüm

Sadakatsiz 24. bölüm Haberleri

Sadakatsiz 24. bölüm haberleri sayfasında Sadakatsiz 24. bölüm haberlerini bulabilir tüm Sadakatsiz 24. bölüm haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Sadakatsiz 24. bölüm haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Sadakatsiz Derin'e ne oldu? Derin'i kaçıran isim...

Sadakatsiz Derin'e ne oldu? Derin'i kaçıran isim...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz heyecan dolu bir bölümle daha ekrana geldi. Melis Sezen'in hayat verdiği Derin karakteri gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca olaylar arapsaçına döndü. Şimdi tek bir soru var akıllarda: Derin'i kim kaçırdı?
Sadakatsiz yeni bölümde yer yerinden oynayacak

Sadakatsiz yeni bölümde yer yerinden oynayacak

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz heyecan dolu bölümlerle çarşamba akşamlarına damgasını vuruyor. Sadakatsiz 23. bölüme Derin'in intikam planı damgasını vururken merakla beklenen Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı yayınlandı.
Maraşlı dizisinin Mahur’u zirvede! Alina Boz rakiplerine fark attı - Dizi Postası

Maraşlı dizisinin Mahur’u zirvede! Alina Boz rakiplerine fark attı - Dizi Postası

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili haber şok etkisi yarattı. Herkes Maraşlı'nın Mahur'u Alina Boz'u konuştu. Camdaki Kız dizisi ile ilgili şaşırtan karar! Doğduğun Ev Kaderindir'in Mehdi'si İbrahim Çelikkol veda ediyor. Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen diziden ayrıldı mı? Akrep dizisine flaş transfer. Bakalım bu hafta dizilerde neler olmuş? Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr