sakal kesme

sakal kesme Haberleri

sakal kesme haberleri sayfasında sakal kesme haberlerini bulabilir tüm sakal kesme haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. sakal kesme haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Sakal uzatmak için evde hazırlanabilecek 6 basit çözüm

Sakal uzatmak için evde hazırlanabilecek 6 basit çözüm

Sakal 17 yaşına kadar çıkmadığında bu köselik olarak sayılmayabilir ancak 20 yaşına kadar çıkmamışsa veya seyrek çıkmışsa köselik bir hastalık olarak görülebilir. Eğer böyle bir durumda değilseniz, sadece sakallarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız sakal uzatmak evdeki basit yöntemlerle mümkün. Sakal ektirmek ya da sakallarınızın uzamasından ümidi kesmeden önce bu doğal yöntemleri denemekte fayda var. İşte sakallarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzaması için 6 doğal yöntem!
Evde saç ve sakal tıraşı nasıl yapılır? - BRAUN MGK7220 detaylı inceleme

Evde saç ve sakal tıraşı nasıl yapılır? - BRAUN MGK7220 detaylı inceleme

Evlerimizden çıkmadığımız, çıkamadığımız bir dönemdeyiz. Bir erkek olarak saçımız sakalımız uzuyor. berberler de kapalı Mecburen bunları evimizde kendimiz şekillendirmek zorundayız. Biz de bu videoda Braun'un Trimmer ailesinden MGK7220 isimli 10'u 1 arada erkek bakım setini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu set Trimmer 7 ailesinde yer alıyor ve aslında birçok farklı modeli var. Bizdeki 10'u 1 arada olan model. Eğer size bu fazla geldiyse 7'si 6'sı ya da 9'u 1 arada olan modelleri de var.
Kolay bir şekilde traş olmanın yolu...

Kolay bir şekilde traş olmanın yolu...

Kurulduğu günden beri, kişisel bakım ürünleri konusunda dünyada pek çok ilke imza atan Remington, 80. Kuruluş yılına özel tasarladığı yeni sakal kesme makinası Durablade ile bir ilke daha imza atıyor<br />