sanat film

sanat film Haberleri

sanat film haberleri sayfasında sanat film haberlerini bulabilir tüm sanat film haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. sanat film haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

İstanbul'un köpeklerini anlatan belgesel ABD'de

İstanbul'un köpeklerini anlatan belgesel ABD'de

Hong Kong doğumlu, ABD'de yaşayan yönetmen Elizabeth Lo'nun İstanbul'un sokak köpeklerini konu aldığı "Stray" isimli belgeseli bu ay ABD'de yayına girecek.
6 parçayla Robert Pattinson olma rehberi

6 parçayla Robert Pattinson olma rehberi

Tüm dünyada efsane Alacakaranlık (Twilight) serisiyle tanınan Robert Pattinson, ilerleyen yıllarda hem stiliyle hem de sanat filmlerindeki olağanüstü performansıyla rüştünü ispatladı. Evet, Alacakaranlık serisiyle zamanında ergenlerin kalbini çalsa da sonraları sıradan bir vampir filminde oynayan yakışıklı imajını yerle bir etti Robert Pattinson. Elbette Robert Pattinson'ın dolu dolu oyunculuğunun yardımı oldu ancak Hollywood'un en tarz erkeklerinden biri olarak da başardı bunu. Bugün 34 yaşına basan Robert Pattinson'ın asi tarzını inceleyelim.
Önyargılarınızı kıracak 10 büyüleyici sanat filmi

Önyargılarınızı kıracak 10 büyüleyici sanat filmi

Karantinada döneminde hazır hepimiz evdeyken, ofise giderken yapmak isteyip yapamadıklarımıza vakit ayırıyoruz. Sinema konusunda Hollywood dışına çıkamıyor fakat biraz da kültürlenmek istiyorsanız, bugün tam sırası. Sanat filmlerine karşı çoğu kişi önyargılıdır, anlamayacağını düşünür. Ancak bir yerden başlayınca yavaş yavaş bir 'damak tadı' oluşur. Dünya Sanat Günü, bir sanat filmi açıp izlemeye vesile olsun bugün. İşte Dünya Sanat Günü'nde önyargılarınızı kıracak 10 büyüleyici sanat filmi.