selçuk peker

selçuk peker Haberleri

selçuk peker haberleri sayfasında selçuk peker haberlerini bulabilir tüm selçuk peker haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. selçuk peker haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

SoloTürk hayranı Safa'ya hastanede duygusal sürpriz

SoloTürk hayranı Safa'ya hastanede duygusal sürpriz

Samsun'dan tedavi için İstanbul'a gelen sekizinci sınıf öğrencisi Ahmet Safa Yazıcı (13), beyin damarlarında doğuştan oluşan AVM yani damar yumağı hastalığı nedeniyle Gamma Knife tedavisi olacak. Kendisi de SoloTürk hayranı olan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Selçuk Peker, küçük hastasının akrobatik gösterileriyle gökyüzünü şölene çeviren jet pilotlarının en sıkı takipçilerinden biri olduğunu öğrenince, yakın arkadaşı ve SoloTürk'ün kurucu pilotu olan Yalın Ahbap'ı arayarak Safa'ya büyük bir sürpriz hazırladı.
Spinal tümörler ağrı, güç kaybı veya histe azalma belirtileri gösterebiliyor

Spinal tümörler ağrı, güç kaybı veya histe azalma belirtileri gösterebiliyor

Spinal tümörlerin, omurga, omurilik ve bu yapılarla ilişkili dokulardan oluşan tümörler olduğunu belirten Prof. Dr. Selçuk Peker “Tümör, yer aldığı boyun, sırt, bel ve kuyruk sokumu gibi tüm bölgeler boyunca görülebiliyor. İyi ya da kötü huylu olabilen bu tümörlerin görülme oranları 2-10/100.000 arasında değişebiliyor. Hastalar genellikle ağrı, güç kaybı veya histe azalma gibi şikayetler ile doktora başvuruyor.” bilgisini verdi.