Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Kayı aşkı için şok iddia!

Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Kayı aşkı için şok iddia!

Sosyetik güzel Zeynep Nazlı Kayı'nın, Hacı Sabancı'dan önce kuzeni Fethi Kamışlı ile birlikte olduğu konuşuluyor

11 Nisan 2018, Çarşamba 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bu iddia sosyeteyi karıştıracak…

Hacı Sabancı'nın Eylül 2017'de gönlünü kaptırdığı sosyetik güzel Zeynep Nazlı Kayı'nın Sabancı Ailesi'yle münasebeti Uçankuş'un iddiasına göre daha önceye dayanıyor.

Hacı Sabancı ile 7 aydır birlikte olan Zeynep Nazlı Kayı, iddiaya göre öncesinde Sabancı'nın kuzeni Fethi Kamışlı ile birlikteydi.


Hacı Sabancı-Fethi Kamışlı-Hakan Sabancı

AİLE BÜYÜKLERİ TEPKİLİ

Emine Sabancı'nın oğlu Fethi Kamışlı ile büyük aşk yaşadığı öğrenilen Zeynep Nazlı Kayı'nın genç iş adamıyla evlenmesi beklenirken ilişki son buldu.

Aylar sonra Hacı Sabancı'nın sosyetik güzelle aşk yaşamaya başlaması Sabancı Ailesi'nin büyüklerini kızdırdı.

Eleştirilere kulak tıkayıp Zeynep Nazlı Kayı ile birlikte olan Hacı Sabancı, ilişkisini sosyal medyada duyurunca iddiaya göre kuzeni Fethi Kamışlı ile arası bozuldu.

Birlikte büyüyen ve bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kuzenlerin sosyetik güzel yüzünden görüşmeme kararı aldığı öne sürüldü

ARALARI BOZULDU İDDİASI

Fethi Kamışlı ile Zeynep Nazlı Kayı'nın aşkının bitmesine neden olduğu iddia edilen Hacı Sabancı'nın, kuzeniyle sosyal medyada takipleşmeye devam etmesi ise dikkat çekti.

Kuzenlerin arasını bozduğu öne sürülen Zeynep Nazlı Kayı da Fethi Kamışlı ile birbirini takip ediyor. Ancak Fethi Kamışlı ile en son Ekim 2017'de aynı karede yer alan Hacı Sabancı'nın aşkına kuzenini takipten çıkarması konusunda baskı yaptığı konuşulanlar arasında.

KUZENLERİN ARASINA AŞK MI GİRDİ?

En son 6 ay önce birlikte Fransa'ya giden Hacı Sabancı ile Fethi Kamışlı'nın o tarihten bu yana bir araya gelmemek için özen gösterdiği iddia ediliyor.


Hacı Sabancı 7 kilo daha verdiZeynep Nazlı Kayı annesi ile tatil yapan Hacı Sabancı'nın yanına gittiHacı Sabancı'nın fotoğrafı sosyal medyada olay oldu


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi