Hadi ipucu sorusu: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?

Hadi Magazin bugün saat 11.30'da başlıyor. Yarışmanın ipucu sorusu yayınlandı. Soru Türkiye'nin en çok sevilen şovmeninden geliyor ve şöyle: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?

12 Şubat 2019, Salı 09:54 Son Güncelleme:
A A
Hadi ipucu sorusu: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?

12 Şubat Hadi Bilgi yarışmasında bugün 3 yarışma birden yapılacak. İlki "Hadi Magazin" şeklinde... Sorularandan bir tanesi Beyazıt Öztürk'ten geliyor. Uygulama soruyu şu şekilde geçiyor: İpucu sevilen şovmen Beyazıt Öztürk'ten geliyor.🤗 Sosyal medyada mesafeli durmasıyla bilinen şovmen Beyazıt Öztürk'ün 'Beyazla' adıyla bir Youtube kanalı açtığını biliyor muydun hadici?🤔 Peki Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?

CEVAP: YILMAZ ERDOĞAN

Ünlü şovmen Beyaz, yeni başladığı YouTube kanalında Yılmaz Erdoğan'ı konuk etti. İki komedyenin ardı arkası kesilmeyen esprileriyle büyük beğeni toplayan video, izleyicileri kahkahaya boğdu.

ESPRİLERİYLE ORTAMI ŞENLENDİRDİ

Beyazıt Öztürk, YouTube kanalında ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan ile buluştu. İkilinin keyifli anları izleyenleri de mest etti. Öztürk'ün YouTube'a hemen ayak uydurması dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan'ın başta çekingen karşıladığı Öztürk, esprileri ile ortamı şenlendirdi.

"ABONE SAYIM 200 BİN"

"Abone sayım 200 bin" diyen Beyaz'ın karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Erdoğan'ın bakışları videoda en dikkat çeken anlardan biriydi. İkilinin eğlenceli sohbeti de izleyicileri de mutlu etti. Hatta Beyaz, kendisini YouTuber olarak tanımlamaya bile başladı. Yılmaz Erdoğan, oğlu Rodin'in de YouTuber olduğunu hatırlattı ve bu konuya uzak olmadığına değindi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi