Hadise: Anne duası almadan asla sahneye çıkmam

Hadise: Anne duası almadan asla sahneye çıkmam

2018 yazında Hadise ile annesi Gülnihal Açıkgöz’ün arası açılmış ve daha sonra Hadise annesinin gönlünü almıştı. Hadise Instagram hesabından annesinin dotoğrafını paylaşarak altına duygusal bir mesaj yazdı. Halil Kalmuk / POSTA

21 Şubat 2020, Cuma 07:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise ile annesi Gülnihal Açıkgöz’ün arası 2018 yazında bozulmuştu. O dönem hastanelik olan Gülnihal Açıkgöz’ün yazdığı mektup ortaya çıkmış, “Kızlarımdan yana şansım gülmedi. Bardağı taşıran son damla Hadise’nin ‘Ev sizin, araba benim’ demesi oldu. Benim belimin ağrısını umursamadınız” şeklindeki sözleri haftalarca konuşulmuştu. Hadise daha sonra annesinin gönlünü almayı başarmıştı.

'Seni, senden çok seviyorum'

Hadise annesinin doğum gününde sosyal medyadan bir fotoğrafını paylaştı. Altına duygusal bir mesaj yazdı. İşte Hadise’nin sözleri:

“Seni, beni, bizi kimse bilemez. Ben bilirim, sen bilirsin. Bazen zor, bazen kolay ama hep el ele. İyi günde, kötü günde yanındayım, yanımdasın. Hâlâ her sahne öncesi sana mesaj atmadan, senden cevap gelmeden rahat etmiyorum. Senin duan olmadan sahneye çıkamıyorum. Seni, senden çok seviyorum. İyi ki doğdun annem.”


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı'dan Survivor açıklamaları