Hadise Beyaz ile küs mü?

Ünlü şarkıcı Hadise'nin 4 senedir Beyaz Show'a çıkmamasının sebebi ortaya çıktı. Güzel popçu Hadise, ünlü şovmen Beyaz'a küstü!

12 Ocak 2015, Pazartesi 11:37
A A

ünlü şarkıcı Hadise'nin 4 senedir Beyaz Show'a çıkmamasının sebebi ortaya çıktı. Güzel popçu Hadise, ünlü şovmen Beyaz'a küstü!

Her şey Şubat 2013'de Hande Yener, Esra Erol ve Funda Kılıç'ın konuğu olduğu Beyaz Show'da başladı. ünlü şovmen gurbetçi şarkıcı Funda Kılıç'ı programına davet etmiş ve onu çok başarılı bulduğunu açıklamıştı. ünlü şovmenin bu sohbetinde yer alan bir bölüm iddialara göre Hadise'yi çok üzmüş ve güzel popçu Beyazıt öztürk'ün programına bir daha katılmama kararı almış.

""SADECE TüRKİYE'DE PARA KAZANIYORLAR" Hadise'nin Beyaz'a kırılmasına sebep olduğu iddia edilen sözler ise şunlardı, "İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa'dan gelen arkadaşların sadece Türkiye'de para kazanıyor diye burada kalması yanlış. Avrupa'daysan zaten dünyadasın, bari açıl! Burada kapanacağına orada açıl, dünyaya açıl! " Programı izleyen Hadise, bu sözler sonrasında Beyaz'a kırılmış ve programlarına çıkmama kararı almış. Güzel popçu 4 yıldır Beyaz Show'a katılmadı…

Sıradaki haber yükleniyor...