Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı?

Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldıkları iddia ediliyordu. Hadise, Yıldırım'ın köpeği Benek'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımla iddialara adeta yanıt verdi.

09 Ekim 2020, Cuma 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir aşk yaşayan Hadise-Kaan Yıldırım çiftinin sosyal medya hesaplarından birlikte çekilen karelerini kaldırmasının ardından ayrıldıkları iddia edildi.

Hadise, sevgilisinin köpeğinin Instagram hesabından yaptığı paylaşımla söylentilere son noktayı koydu. Benek'in yatarken çekilen fotoğrafını açtıkları Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, gönderiye "Yalan haberleri okudukça ben" notunu düştü.

Hadise, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile karesini, "Yanımda, sağımda, solumda, ufkumda... Yanında, yazında, kışında, tüm baharlarında..." notuyla yayınlamıştı.

Hadise ve Yıldırım aşkı nasıl başladı?

Hadise ve Yıldırım aşkı nasıl başladı?

İlişkileri 10 ay önce başladı. Oyuncu Seda Güven, çifti evinde verdiği partide tanıştırdı. Kaan Yıldırım, Hadise’yi 7 ay önce ailesiyle buluşturdu. İlişkilerinin evliliğe doğru gittiğini açıkladı.


Hadise, yakın çevresine ve ailesine “Büyük bir aşk yaşıyoruz, ruh ikizimi buldum” dedi. Pandemi döneminde Kaan Yıldırım’ın evinde kalan Hadise, sevgilisinin köpeği Benek ile fotoğraf paylaşınca aşkları ortaya çıktı.

Çiftin geçen nisanda bir tarışma sonrası ayrıldığı iddia edildi. Küçük krizi çabuk atlatıp barıştılar. Hadise sorulara “Çok mutluyum” cevabını verirken, Kaan Yıldırım hep sessiz kaldı.

Çift, önce Bodrum-Torba’da bir otele gitti. Ardından Kaan Yıldırım’ın, Gümüşlük’teki villasına geçtiler. Sonra tekneyle mavi tura çıktılar. Marmaris açıkları ve Yunan Adaları’na yakın ıssız koylarda demirlediler. Finalde yine Bodrum’a döndüler. 10 günlük turlarında magazin muhabirleri de peşlerindeydi. Tam bir kaçma-kovalamaca yaşandı.

Muhabirleri atlatmayı başarıp 19 Temmuz’da İstanbul’a döndüler. Çünkü ‘Hekimoğlu’nda oynayan Kaan Yıldırım’ın seti 20 Temmuz’da başladı. Tatilden 10 gün sonra tatil fotoğraflarını paylaştılar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muazzez Ersoy'dan Seda Sayan açıklaması: O yorumu herkes için yaptım