Hadise ve Kaan Yıldırım'dan barışma sonrası ilk fotoğraf

Geçen günlerde sosyal medyadan ilişkilerini noktaladıklarını duyuran Hadise ve Kaan Yıldırım, ayrılığa dayanamamış 5 gün sonra yeniden barışmıştı. Hadise'den barışma sonrası ilk paylaşım geldi.

28 Ocak 2021, Perşembe 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise ile Kaan Yıldırım şubatta aşk yaşamaya başlamış, ilişkileri 10 ayda 3 kriz atlatmıştı. 35’inci doğum gününde evlilik teklifi alan şarkıcı, 10 Aralık’ta sevgilisi ile kıskançlık nedeniyle kavga etmişti.

11 Aralık’ta “Her şey aşkla güzel. Herkesin yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine mutluluklar dilerim” açıklamasını yapmıştı.

Kaan Yıldırım ise “Aramızdaki sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitmez. Evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense birden çok fevri davrandı” demişti.

İlk gün Hadise’ye ulaşamayan Kaan Yıldırım bu aşkın mimarı olan Seda Güven’in de devreye girmesiyle Hadise ile mesajlaşmaya, aradaki buzları eritmeye başladı.

15 Aralık’ta da elinde çiçekler, Hadise’nin Maslak’taki evine gitti. Popçunun gönlünü aldı. Geceyi birlikte geçirdiler. Hadise ertesi gün yeniden Kaan Yıldırım’ın evine döndü. Çift, bir daha fevri davranmama ve en ufak olay sonrası ilişkileri hakkında alelacele açıklama yapmama kararı aldı.

Barışma sonra ünlü şarkıcı, Instagram hesabının hikaye bölümünden sevgilisi Kaan Yıldırım ile pozunu yayınladı. Birbirlerine aşk dolu bakan ikili, bu paylaşımı ile ilişkilerinin devam ettiğini onaylamış oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya ile Ezgi Mola'yı görenler şaşkına döndü