Hadise'nin bikini önlemi! (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın köşesinde bu hafta...

Son Güncelleme:
A A

Hadise, yaz tatili için yurt dışını tercih edenlerden. Magazinciler tarafından bikinili görüntülenmek istemeyen şarkıcı, tatil için Fransa Saint-Tropez'e gidecek. Orada bir tekne kiralayacak olan Hadise, Fransa kıyılarını keşfe çıkacak.

SAAT DETAYI

SAAT DETAYI

İdil-Mert Fırat çifti bayram tatilinde Şanlıurfa'ya gitti. Şehrin tarihi güzelliklerini keşfe çıkan ikili Halfeti’de çektirdikleri pozu sosyal medyada da paylaştı. Paylaşılan bir pozda İdil Fırat'ın kolundaki saat dikkat çekti. Mert Fırat'ın eşine hediye ettiği Bvlgari marka saatin fiyatının 70 bin TL olduğunu öğrendim.

EŞİ VE KIZININ ADINI YAZDIRDI

EŞİ VE KIZININ ADINI YAZDIRDI

İtalya-Milan'da top koşturan Hakan Çalhanoğlu çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu Çalhanoğlu ile Mayıs 2017'de Almanya'da düzenlenen çifte düğünle evlenmişti. Ünlü futbolcu geçen temmuz ayında ise ''Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için boşanacağım'' diye bir açıklama yapmıştı. Kasım 2018'de barışan çiftin 6 Mart'ta da kızları Liya dünyaya geldi.

Çocuklarının doğmasıyla birlikte ilişkilerindeki sorunları da çözen Çalhanoğlu,eşinin ve kızının adını dövme yaptırmış. Ünlü futbolcu bu kararıyla aile hayatındaki kara bulutların ortadan kalktığını gözler önüne serdi.

İMDADINA ALEYNA TİLKİ KOŞTU

İMDADINA ALEYNA TİLKİ KOŞTU

Aranjör Emrah Karaduman, bayramın üçüncü günü İzmir Özdere'deki 'Öküz' adlı mekanda sahneye çıktı. 1000 kişilik mekana 200 kişi gelince imdadına Aleyna Tilki yetişti.

Aranjör ve DJ'in zor durumda olduğunu öğrenen Tilki, Bodrum'dan İzmir'e, Karaduman'ın sahne aldığı mekana gitti. Tilki'yi gören hayranları da mekana akın etti. Böylece Aleyna Tilki sayesinde Karaduman, mekanı dolduran kalabalığı DJ performansıyla eğlendirdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Açılışa koştular