Haftanın 'en'leri

Geçen hafta magazin gündeminde yaşanan gelişmeler ve en çok konuşulan haberler...

23 Temmuz 2017, Pazar 11:16
A A
EN ÜZEN

EN ÜZEN

Bu haftanın en üzücü haberi , uzun zamandır tedavi gören Harun Kolçak'ın vefatı oldu. Babası Eşref Kolçak, 'Oğlum çok erken gitti' diyerek üzüntüsünü paylaştı. Ünlü isimler de hafta boyu Harun Kolçak ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada yayınladılar. Sevenlerinin başı sağ olsun.

EN MAKYAJSIZ

EN MAKYAJSIZ

Bülent Ersoy, Atatürk Havalimanı'nda görüntülenmiş. Makyajsız olduğu için güneş gözlüğünü çıkartmamış. Bülent Ersoy'un yaptığı makyajı düşünürsek gözlüksüz olsa da muhtemelen kendisini tanıyan olmazdı.

EN HIZLI SİLİCİ

EN HIZLI SİLİCİ

Demet Akalın, Bodrum'da yaşanan depremden sonra Instagram'dan paylaşım yaptı ve arayıp sormayan arkadaşlarını defterden sildiğini duyurdu. Haklı, arkadaşlıktan sessiz bir yemin edilmeli: İyi günde ve kötü günde...

EN GİRİŞİMCİ

EN GİRİŞİMCİ

Eser Yenenler , 3 Adam Yapım'ı kurduklarını, Acun Medya ve Tv8'den ayrıldıklarını Instagram'dan duyurdu. "3 Adam Talk Show'u doğru zamanda, doğru yerde yapmayı planlıyoruz" dedi. Artık 'Tek Adam' oldular desek yanlış olmaz. Yeni sezonda başarılar dileriz.

EN CANLI YAYIN

EN CANLI YAYIN

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, oğlu İdo Tatlıses ile Bodrum'da doğum gününü kutlarken depreme yakalandı. Aile yakınları ve dostlarının deprem anındaki korku ve panik dolu anları, doğum gününden canlı yayın yapan kameraya yansıdı.

EN MUTLU İLİŞKİ

EN MUTLU İLİŞKİ

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur ikilisi hakkındaki boşanma iddialerinin sonu geliyor gibi... Yaz boyu birlikte görüntü vermeyen çift geçen günlerde Bodrum'da "her şey yolunda" pozları verdi.

EN ESNEK

EN ESNEK

Tuğba Özay çimler üzerindeki ters köprü pozunu, "Sahne öncesi esneyelim dedik" notuyla Instagram hesabından paylaştı. 39 yaşındaki Tuğba Özay gerçekten esnekmiş. Helal olsun.

EN AZİMLİ

EN AZİMLİ

Zerrin Özer 15 kilo vermiş, bir 15 kilo daha verecekmiş. Ne diyelim ... Allah kolaylık versin!

EN UYKUCU

EN UYKUCU

Bodrum'da yaşanan deprem sonrası alası Hülya Açıkgöz'ün objektifine yer yatağında mışıl mışıl uyurken yakalanan Hadise en uykucu seçildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İşte Sarp Levendoğlu'nun yeni aşkı