Önceki Fotolar

Hailey Bieber'ın gelinliğindeki duygu dolu detay dikkat çekti

Eylül ayının son günü görkemli bir düğün yapan Justin ve Hailey Bieber bu mutlu günlerinin detaylarını hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyorlar. Genç çift son olarak Hailey Biber'ın düğünde giydiği muhteşem gelinliğin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştılar...

09 Ekim 2019, Çarşamba 09:03
A A

Hailey Bieber resmi Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğraflarla hem düğün gününün detaylarını hayranlarıyla paylaşmış oldu hem de bir yandan reklam-ticaret işlerini yapmaya devam etti bir bakıma.

Düğün gününden paylaşılan bu detay fotoğraflarıyla ilgili olarak en dikkat çeken detay ise Hailey Bieber'ın gelinliğinin duvağındaki 'Till death do us part' sözüydü. Duvağın ucuna özenle işlenmiş bu cümle 'Ölüm bizi ayırana kadar' anlamına geliyor. Avrupa ve Amerika'daki düğün törenlerinde sıkça kullanılan bu söz eşlerin düğünde birbirlerine verdikleri en önemli söz olarak görülüyor.

Hailey Bieber güzel gelinliğini dışında o gün kullandıkları takı, saat gibi detayları da hesebından paylaşırken bir yandan da bu ürünleri kiraladıkları ya da satın aldıkları markaların isimlerini etiketleyerek aslında bir nevi reklam çalışması da yapmış oldu.


Gelelim Hailey Biber'ın güzel gelinliğiyle ilgili detaylara: Louis Vuitton’ın sanat tasarımcısı ve Off-White firmasının sahibi Virgil Abloh’un Hailey için özel olarak tasarladığı gelinliğin kuyruğu 1.8, duvağı 3.6 metreydi. Sırtı açıkta bırakan saten kumaşın üzeriyse inci kaplıydı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (9 Ekim 2019)