Hakan Hatipoğlu'ndan Survivor hakkında iddialı açıklama!

Hakan Hatipoğlu'ndan Survivor hakkında iddialı açıklama!

Hakan Hatipoğlu, 'Survivor 2017' yarışmasının Kıbrıs'ta yapılacak büyük finalinde yer alacak isimler hakkında canlı yayında flaş bir tahminde bulundu

28 Şubat 2017, Salı 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hakan Hatipoğlu, TV8'de ekranlara gelen 'Survivor Panorama' programında, Kıbrıs'ta gerçekleşecek büyük finale gideceğini düşündüğü 3 yarışmacıyı açıkladı.


İLHAN MANSIZ'I ŞİMDİDEN YAZ FİNALE


Hakan Hatipoğlu, "Yüzde yüz finalde olacak bir isim var. İlhan Mansız'ı şimdiden yaz finale. Bence son 5 için 3 ismi belli; İlhan Mansız, Adem Kılıççı ve Sema Apak. Yüzde 99 Kıbrıs'talar, bunlar banko. Zaten bunların olmaması Survivor'ın doğasına aykırı. Adem vicdani ve duygusal tarafıyla, biraz da performansıyla hak ediyor. İlhan Mansız liderliği ve karizmasıyla hak ediyor. Sema da gerçekten performansıyla Survivor finaline yakışıyorlar" ifadelerini kullandı.


Seni o adam mısın dediğin adam ne yapar biliyor musun?

 

HAYRETLE İZLEYECEĞİZ


Survivor'ın eski yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, "Bu üç isim de Survivor olmaları için bir parça eksik var. Mesela Adem de performans eksik. İlhan Mansız da sinirlendiğinde kötü duruyor. Bunu yenerse 'Gözü kapalı final koltuğunda' derim. Sinirini azaltması lazım. Sema ise kesinlikle ada hayatı olarak Nagihan'ın önünde, ama parkurda Nagihan'ın gerisinde. Sema finale kadar gidecek ama bu yolda çok lastik patlatacak. Hepimiz de hayretle izleyeceğiz" şeklinde konuştu.


Survivor'da Furkan Adem kavgası!

 

HAKAN HATİPOĞLU DAHA ÖNCEDE ESER İÇİN  BİR İDDİADA BULUNMUŞTU


Survivor'ın eski yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, "Sedat düşünce, Eser 'İşte böyle olur' diyor. Biz Eser'e 'duygusal' dedik. Bu mu duygusal adamın halleri? Furkan 'Ne kadar vicdansız bir adamsın?' cevabını veriyor. Haklı mı, sonuna kadar haklı. Yere düştüğümde benimle dalga geçen adama 'Ne kadar vicdansız' demeye 80 milyon hakkı var. Serhat Akın'ın hatası küfür etmesi ve parmak sallaması. Eser'in yüzünden Serhat da bir anda alevleniyor. Ayağından sakat zaten, sakin olman lazım. Sakatlığı nüksediyor. Anıl, takım arkadaşını 'Sakin ol' diye uyarıyor. Eser ise 'Beter olsun' diyor. Bu çok yanlış bir şey" ifadelerini kullanıp, Eser West'in şampiyon olamayacağını belirtmişti.


Hakan Hatipoğlu: Eser West şampiyon olamazHaklı da çıktı. Hakan Hatipoğlu düşüncelerini dile getirdikten bir hafta sonra Eser West adadan ayrıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elon Musk'un sevgilisi Grimes'ın sırtını görenler şoka girdi!