Hakan Kakız Yasin Obuz’un 5 yıl önce kendisine attığı mesajları ifşa etti

Sosyal medya fenomeni olarak tanıdığımız ve DJ’lik yapan Hakan Kakız, Survivor’da yarışan Yasin Obuz’un 5 yıl önce kendisine attığı mesajları ifşa etti.

16 Nisan 2020, Perşembe 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'ı yakından takip eden ve sık sık sosyal medya hesaplarından program ile paylaşım yapan Hakan Kakız, MasterChef yarışmasıyla tanınan şu anda da Survivor'da yarışan Yasin Obuz'un kendisine attığı mesajları ifşa etti. 

Mesajlarda Yasin Obuz'un kendini tanıtıp, numarasını gönderdiği ve Hakan Kakız'la görüşmek istediği görülüyor. 

Hakan Kakız Yasin'in mesajlarını paylaştıktan sonra hızını alamadı ve yine Survivor yarışmacısı Barış'la ilgili bir iddia attı ortaya. O iddiayı da şöyle paylaştı Twitter hesabında:

'Benden sana iş çıkmaz'

'Benden sana iş çıkmaz'

Survivor Barış’ı yıllar önce Instagramdan takibe almıştım, bana dm atıp “Benden sana iş çıkmaz” yazmıştı. Kendisini takibe alan birinin ona yürüdüğünü falan sanan şizofren biri bence, aklıma geldi yazayım dedim.

'Görüşmek istedi diye ifşalamak nedir?'

'Görüşmek istedi diye ifşalamak nedir?'

Hakan Kakız'ın bu paylaşımlarının ardından sosyal medya kullanıcılarından tepki gecikmedi. İşte fenomene gelen yorumlardan bazıları: 


-E olabilir, ifşaladın ne geçti eline?

-Görüşmek istedi diye ifşalamak nedir?

-Yani bunu neden şimdi paylaşıyorsun? Prim değil de ne hem o maksatla attığını kim nereden biliyor. Bir de eğer öyle bir şey varsa önce kendine bakması lazım başkasını ifşalarken.

-Barış'a iftira atıyorsun.

'Barış’la mı reklam yapacağım abartmayın'

'Barış’la mı reklam yapacağım abartmayın'

Hakan Kakız eleştirilere şöyle cevap verdİ:


Ay iftira neden atayım ayol, barıştan 100 kat ünlü olan Survivor yarışmacılarıyla mesajlaşmalarım var. Amacım şov olsa onları yayınlarım. Barış’ın bana attığı o salakça mesaj aklımda kalmış ve söyledim yani. Barış’la mı reklam yapacağım abartmayın.

'Survivor yarışmacılarının hepsiyle mesajlaşıyorum'

'Survivor yarışmacılarının hepsiyle mesajlaşıyorum'

Daha sonra da Yasin'in kendisinin arkadaşı olduğunu söyledi:

Ayol Yasin benim arkadaşım :) Mesajı yayınlama sebebim de şu. Barış’ın bana attığı mesajı söylediğimde bana iftira atıyorsun yazdılar, bende dedim ki neden Barış’ın adını kullanayım ben Survivor yarışmacılarının hepsiyle mesajlaşıyorum zaten :) Amaç buydu hemen başka yere çekmeyin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Alikoç'tan sonra şimdi de Suna Aydın... MasterChef yarışmacılarının inanılmaz değişimi