Hakan Kosif’in eşi Evelize Kosif Brezilyalılar için turlar düzenleyecek

Hakan Kosif’in eşi Evelize Kosif, 'kültür elçimiz' olacak. Brezilyalı yenge, ‘Ülkemdeki herkesin benim gibi bu güzel ülkeyi görmesini istiyorum’ diyerek Brezilyalılar için Türkiye’nin dört bir yanına turlar düzenleyecek…

01 Nisan 2021, Perşembe 12:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bundan 9 yıl önce Kosifler Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kosif'in oğlu Hakan Kosif ile dünya evine giren Evelize Kosif, artık bizden biri olup çıktı. Güzelliği kadar mütevazılığıyla da büyük beğeni toplayan Brezilyalı yenge, şimdi de ülkemizin tanıtımı için kolları sıvadı.

Takvim'de yer alan habere göre; bir turizm şirketi kuran Evelize Kosif, bu şirket aracılığıyla Türkiye'deki Brezilyalılar ile Brezilya'dan Türkiye'ye gelecek olanlara ülkemizin dört bir yanında tatil hizmeti sunacak.

"Türkiye'ye o kadar hayranım ki; ülkemdeki herkesin buraya gelip bu güzellikleri görmesini istiyorum" diyen güzel yengenin kuşkusuz en büyük destekçisi de eşi olacak. Mutlu evliliğinden üç çocuğu olan Evelize Kosif'in Brezilyalılar'a ilk etapta sunacağı tatil rotaları arasında Antalya, Marmaris ve Bodrum olacak. Kosif, pandeminin sona ermesiyle ise Mardin ve Şanlıurfa gibi yerlere de kültür turları düzenlemeyi planlıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Helena Bonham Carter yazlık elbiselerini çıkardı