Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi Aslıhan Karalar'dan mutluluk pozu

Bir aylık sevgilisi Hakan Sabancı’yı Merve Boluğur’a kaptırdığı için karalar bağladığı konuşulan Best Model Aslıhan Karalar, Bodrum’da objektiflere mutluluk pozu verdi. Dedikoduların aksine neşeli hali objektiflere yansıyan Karalar, Hakan Sabancı-Merve Boluğur birlikteliği ile ilgili “Yaşandı ve bitti, ikisine de mutluluklar diliyorum” dedi

20 Haziran 2018, Çarşamba 08:25
A A

Hakan Sabancı ile geçen nisanda başlayan ilişkisi bir ay süren ve mayıs sonunda ayrılan 2017 Best Model birincisi Aslıhan Karalar, Bodrum’da ortaya çıktı

KEYFİ YERİNDE

KEYFİ YERİNDE

Hakan Sabancı’yı henüz flört döneminde oyuncu Merve Boluğur’a kaptırdığı için üzüntüden eve kapandığı konuşulan Aslıhan Karalar’ın keyfinin yerinde olduğu görüldü.

‘YAŞANDI VE BİTTİ’

‘YAŞANDI VE BİTTİ’

Yalıkavak Magi Beach’te fotoğrafları çekilen güzel manken, yüzmek yerine gün boyu kanoya binerek kürek çekmeyi tercih etti. 

Dedikoduların aksine neşeli hali objektiflere yansıyan Aslıhan Karalar, Hakan Sabancı-Merve Boluğur birlikteliği ile ilgili “Yaşandı ve bitti, ikisine de mutluluklar diliyorum” dedi.

Bodrum tatilinde yakınlaşan Merve Boluğur ile Hakan Sabancı’nın sevgili olduklarına dair fotoğrafları önceki gün çekilmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.