Hakan Şükür Amerika'da görüntülendi

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi olan Hakan Şükür’ün Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco kentindeki yaşamı görüntülendi.

20 Kasım 2017, Pazartesi 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

19 Kasım 2015’de Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD'ye) giden Hakan Şükür’ün, lüks yaşamı dikkat çekiyor.

Şükür, kentin önemli merkezlerinden Palo Alto’nun en işlek caddesi University Avenue yakınında “tuts Bakery-Cafe” isimli bir kafe-restoran açmış.

Şükür’ün kafesinin bulunduğu lüks bölgede birçok ünlü isim otururken yakınlarında ise Apple gibi birçok teknoloji şirketinin ofis ve satış mağazalarıyla Stanford Üniversitesi gibi önemli merkezler de bulunuyor.

Eşi Beyda Şükür’le birlikte kendisinin de işleriyle ilgilendiği görülen kafenin menüsünde pasta ve börekten kahvaltı çeşitlerine, ev yapımı köfteden salata çeşitlerine kadar farklı ürünler yer alıyor.

EVİN BEDELİ 3 MİLYON DOLAR

EVİN BEDELİ 3 MİLYON DOLAR

Şükür’ün halen ailesiyle ikamet ettiği evinin bedelinin, bölgedeki emlak değerleme sitelerine göre 3 milyon dolar olduğu görülüyor. Eylül 2015’ten bu yana kiralanmış olduğu anlaşılan evin aylık kirası ise 6 bin 850 dolar olarak gözüküyor.

BİRİ ÜSTÜ AÇIK ÜÇ LÜKS ARABASI VAR

BİRİ ÜSTÜ AÇIK ÜÇ LÜKS ARABASI VAR

Şükür’ün kirada oturduğu 3 milyon dolarlık evinin yanı sıra lüks arabalara düşkünlüğü de dikkat çekiyor. Hakan Şükür’ün, evi ve kafesinin önünde beyaz renkli son model Lexus ve Mercedes jipler ile Volkswagen binek aracı görüntülendi. Şükür, üstü açık Volkswagen spor arabası ve lüks Lexus jipini kullanırken ailesiyle birlikte Anadolu Ajansı objektiflerine takıldı.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN TESETTÜRLÜ EŞİ BAŞINI AÇTI!

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN TESETTÜRLÜ EŞİ BAŞINI AÇTI!

FETÖ firarisi Hakan Şükür, ABD'nin San Francisco kentinde eşiyle birlikte görüntülendi. Hakan Şükür'ün tesettürlü olan eşinin başını açmış olması dikkatlerden kaçmadı.  

AMERİKA'YA KAÇTI, TESETTÜRDEN ÇIKTI

AMERİKA'YA KAÇTI, TESETTÜRDEN ÇIKTI

FETÖ firarisi Hakan Şükür ve eşi Beyda Şükür Hac'ca gitmiş. Beyda Şükür de Hac'dan döndükten sonra tesettüre girmişti. Beyda Şükür, Hakan Şükür'le birlikte Amerika'ya kaçtıktan sonra tesettürden çıktı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yarı çıplak haldeki kadın futbolcuları darbetti, 'en iyi hoca' ödülü aldı! O futbolcu yaşananları anlattı