Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yeni isim

Hakkari Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun’un Adana Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmasının ardından yerine aynı kurumda çalışan Müdür Yardımcısı Bilal Gür atandı. Hakkari’de 21 yıldır öğretmenlik, okul müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Bilal Gür, yeni görevine başladı

08 Eylül 2018, Cumartesi 14:57
A A
Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yeni isim

Bilal Gür, Hakkari halkına hizmet etmek için çalışacaklarını belirterek "Memleketim Hakkari’de 21 yıldır eğitimin her kademesinde görev aldım. Milli Eğitim Müdürümüz sayın Veysel Durgun’un Adana il Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasının ardından beni bu göreve layık gördüler. Yüce rabbim, beni bu görev layık gören eğitim camiası ve Hakkari halkına karşı mahçup etmesin. Halkımıza eğitim anlamında güzel hizmetler yapacağıma inanıyorum. Bu konuda kendime güvenim sonsuz. İlimizin eğitim kalitesinin yüksetilmesi için herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.