Haldun Demirhisar ile Göcek'te yakalanan Serenay Sarıkaya'nın aşk dosyası...

Nisan ayında Göcek'te görüntülenen Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar hakkında aşk iddialarının ardından açıklama yapan oyuncu "Bahsi geçen kişi arkadaşımdır" diyerek iddiaları yalanlamıştı. Ramazan Bayramı'nı birlikte geçiren ikili Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde fena yakalandı. Haldun Demirhisar kimdir? Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Cem Yılmaz'la bağlantısı ne? Serenay Sarıkaya'nın daha önceki sevgilileri kimlerdi?

15 Mayıs 2021, Cumartesi 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serenay Sarıkaya’nın adı 11 Nisan’da Heavenly dDF’nin ortağı Haldun Demirhisar ile anılmış, Göcek’te teknede görülünce aşk yaşadıkları söylenmişti.

 Oyuncu, eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın da tanıdığı Haldun Demirhisar ile ilişkisi olmadığını açıklamış, “İddialar asılsızdır. Bahsi geçen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları kınıyorum” demişti.

Serenay Sarakıya ile Demirhisar, Ramazan Bayramı’nı birlikte geçirdi. Beraber görüntülenmek istemeyen iki arkadaş (!) bayramın birinci günü Haldun Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde objektiflere takıldı. Ortak arkadaşları da vardı. Hep birlikte bayramlaştılar.

Aynı günün akşamında yine dostları ile teknede yemek yediler. Bir ara Bennu Gerede ile de aşk yaşayan Haldun Demirhisar’ın kilolarından kurtulmak amacıyla kısa süre içinde mide ameliyatı olacağı iddia edildi.

HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

HALDUN DEMİRHİSAR KİMDİR?

Haldun Demirhisar, yurt genelinde birçok sektöre yatırım yapan İzmirli bir iş insanı ve Heavenly dDF' isimli şirketinin sahibi.

The Stay Otel, Kuum Beach ve Plage Isolee gibi yerlerin işletmeciliğini yapıyor. Bunlarla beraber mimar ofisi ve restoran işletmeleri de bulunan Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile aşk yaşamıştı.

Bu arada 2020 yılının en çok konuşulan olayı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın birlikteliği olmuştu. Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile olan ilişkisini sonlandırmış hemen ardından oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sürpriz birliktelik tartışmaları da beraberinde getirmişti.

Samyeli, Yılmaz ve Sarıkaya aşkına 'Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım' açıklamasıyla tepki göstermişti.

Çok konuşulan Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz birlikteliği ekim ayında Yılmaz'ın 'ayrıldınız mı?' sorusuna verdiği 'evet' cevabıyla son buldu. İkili o günden sonra hiçbir araya gelmedi. Çift ayrılık soruları karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

DAHASI VAR....

DAHASI VAR....

Muzaffer Yıldırım, aynı zamanda Serenay'ın eski aşkı Cem Yılmaz'la da yapım şirketinde ortaktı. Hatta dedikodulara göre aynı zamanda Bebek Oteli'nin de sahibi olan Muzaffer Yıldırım ile Yılmaz'ın arası, Sarıkaya yüzünden bozulmuş; çift, ayrılınca da eski dostlar küslüğü bitirmişti.

EN BÜYÜK AŞKI KEREM BÜRSİN...

EN BÜYÜK AŞKI KEREM BÜRSİN...

Serenay Sarıkaya'nın en büyük aşkı Kerem Bürsin olmuştu. 2015 yılında aşk yaşamaya başlayan çift, herkesin parmakla gösterdiği bir ilişki yaşıyordu.

Birbirlerine çok yakıştırılan ünlü çiftin ayrılık haberi ise hayranlarını tarafından büyük üzüntüyle karşılanmıştı.

Ayrılık iddiasıyla şaşırtan çiftin, yakın çevresine "İlişkimizde heyecanı kaybettik" dediği öğrenilmişti. Hatta ikili aynı eve bile taşınmıştı. Evlenecekleri beklenen Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in 3,5 yıllık aşkı, böylece bitmişti.

OKTAY KAYNARCA İLE AŞK MI YAŞADI?

OKTAY KAYNARCA İLE AŞK MI YAŞADI?

Adanalı dizisinin çekimleri sırasında haklarında aşk iddiaları ortaya atılan Serenay Sarıkaya ve Oktay Kaynarca’dan net bir açıklama gelmemişti. Daha sonra Sarıkaya’nın bir dergi çekimleri için verdiği iç çamaşırlı pozlar hakkında yorum yapan Kaynarca için Sarıkaya ” O benim ağabeyim fakat çok konuşuyor…” açıklamasında bulunmuştu ve şok etkisi yaratmıştı.

TOLGAHAN SAYIŞMAN

TOLGAHAN SAYIŞMAN

Lale Devri dizisinde birlikte rol alan Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya, bir süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı. Sürekli olarak küsüp barışan çiftin uzun süren bu ilişki çıkan haberlere göre Selen Soyder’in Tolgahan Sayışman ile yakınlaşması sonucu bozulmuştu.

MURAT SÜĞLÜN

MURAT SÜĞLÜN

1.5 yıldan fazla ilişki yaşayan Murat Süğlün ve Serenay Sarıkaya olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Süğlün, Sarıkaya’dan kendisiyle ilgili ve evli olduğu ile ilgili basına bilgi verdiğini iddia ederek ayrılmıştı.

ÇAĞATAY ULUSOY

ÇAĞATAY ULUSOY

2013 yılında Medcezir dizisinde başrolü paylaştıkları dönemde bir araya gelen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy ikilisi çok konuşulan ilişkilerini 2 senenin sonunda sonlandırmışlardı.


MUZAFFER YILDIRIM

MUZAFFER YILDIRIM

Mars Sina grubunun sahibi olan yapımcı Muzaffer Yıldırım ile adı aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, aşklarını “Eski arkadaşım” diyerek inkar etmişti. Fakat ikili sık sık bir araya gelince yaptığı açıklama dikkate alınmadı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilara Aksüyek ile Onur Bay yine ayrıldı!