Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Kim daha yakışıklı?’ atışması

Şarkıcı Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül, Twitter üzerinden gençlik fotoğraflarını paylaşıp birbirlerine takıldı.

25 Mayıs 2020, Pazartesi 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zaman zaman paylaştığı gençlik fotoğraflarıyla gündem olan Haluk Levent, Twitter hesabından, "Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun" ifadeleriyle hem Ramazan Bayramı'nı kutladı hem de eski pozlarından birini yayınladı.

Haluk Levent'in takipçilerinin büyük ilgi gösterdiği fotoğraf yaklaşık 55 bin beğeni alırken, Haluk Levent'e yanıt türkücü Mahsun Kırmızıgül'den geldi.

'Alem yakışıklı görsün'

'Alem yakışıklı görsün'

Yıllar öncesine ait albüm fotoğraflarını Twitter'dan paylaşan Mahsun Kırmızıgül, "Alem yakışıklı görsün. Haluk Levent senden daha beterleri var. Bu resimler çekildiğinde ilk heyecanları yaşıyorduk. Hey gidi günler hey" ifadelerini kullandı.

Kırmızıgül'ün bu sözlerini cevapsız bırakmayan Levent, "Geç bunları Mahsun! Albüm kapaklarını değil o yıllardaki normal fotoğraflarını bekliyoruz. Bak buraya benim o yıllardaki fotoğrafımı atacağım az sonra, sen de at" diye yazdı ve gençlik fotoğrafını koydu.


'Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun'

Kırmızıgül de Levent'e, "Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun. Karizman vardı. Bide bana bak. Ankara havaları okuyan kardeşlere benziyorum" diyerek yanıt verdi.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jason Statham'ın yeni oyuncağı