Haluk Levent'ten tüyleri diken diken eden İzmir Marşı

Geçtiğimiz günlerde YGS'ye geç kalan ve hayatından 1 sene çalınan öğrenciye uzattığı yardım eliyle gündeme gelen sanatçı Haluk Levent'ten çok konuşulacak İzmir Marşı performansı...

18 Mart 2017, Cumartesi 11:36
A A
Ünlü sanatçı Haluk Levent İzmir Marşı'nı seslendirdi. 18 Mart Çanakkale Zaferi öncesi İzmir Marşı'nı söyleyen Haluk Levent, bağımsızlık mücadelemizde emperyalist kuvvetlere ‘Çanakkale geçilmez’ diyen bütün şehitlerimiz için seslendirdi.


KLİPTE ÇANAKKALE SAVAŞI'NDAN GÖRÜNTÜLER DE KULLANILDI


Çekilen klipte Çanakkale Savaşı’ndan görüntüler de kullanıldı.İzmir Marşı’nın sonunda Çanakkale Savaşı’nda şehit düşenlere selam gönderilirken koltuklarda tek tek isimlerinin yazılı olması tüyleri diken diken etti.


İşte Haluk Levent'in muhteşem İzmir Marşı performansı…
Haluk Levent, İzmir Marşı ile gönülleri fethetti

 

SOSYAL MEDYADAN BÖYLE DUYURDU


Ünlü şarkıcı Haluk Levent, seslendirdiği İzmir Marşı'nı Twitter hesabından 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümüne saatler kala "Yarın Çanakkale şehitlerini anıyoruz. Orada savaşmış dedemi anarak bu klibi çektim" ifadelerini yazıp paylaştı.


 

O TEKLİFİ REDDETTİ


Bazı takipçileri Haluk Levent'ten klibi ücretli müzik platformlarına da yüklemesini istedi. Ancak Haluk Levent, "O zaman marşı ticari amaçlı kullanmış olurdum. Böyle iyi." diyerek bu talebi reddetti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.