Haluk Levent uzun süre sonra ilk kez canlı yayına çıktı

Haluk Levent bir süre önce yardım kampanyaları için ekrana döneceğini açıklamıştı. Haluk Levent uzun süre sonra dün akşam ilk kez canlı yayına çıktı.

05 Kasım 2021, Cuma 12:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Star ekranlarında canlı olarak yayınlanmaya başlayan Haluk Levent’le 'Yeniden', yardıma ihtiyacı olan insanlarla hayırseverlerin buluşma noktası oldu.

lk kez bir televizyon programı ile kamera karşısına geçtiğini söyleyen Levent, “Ömrümde ilk kez bir program sunuyorum. Hiç alakam olmayan bir şey. Ahbap’ların yaptığı işi daha geniş gruplara ulaştırabilir miyiz? Bu program, sosyal medyada olmayıp ihtiyacı olanlara ulaşmamız için. Haftada 10 kişinin hayatına dokunabiliyorsak, acaba 100 kişinin hayatına dokunabilecek miyiz? Her zaman bizi arayın. Belki sizin de hayatınıza dokunabiliriz" dedi.

Programa katılan ve geçirdiği iş kazasından sonra iki kolunu birden kaybeden Samet Aktepe için binlerce insan tek yürek oldu.

En büyük hayalinin, eskisi gibi kapıları tek başına açabilmek olduğunu söyleyen Samet, tedavi parasının toplanması için yardım istedi.

Samet adına açılan valilik onaylı hesaba kısa sürede bağışlar gelmeye başladı ve protez kol için gereken paranın büyük kısmı karşılandı.

İlk televizyon programını yaptığı günün, annesinin ikinci ölüm yıldönümü olduğunu söyleyen Levent, duygu dolu bir başlangıç yaşadığını dile getirdi.

Haluk Levent’in programında ilk bölüm konukları ise oyuncu İrem Helvacıoğlu ve şarkıcı Melek Mosso oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı: Artık sizi hissetmiyorum, herkes aynı