Hamilelik haberini öyle bir duyurdu ki!

Hollywood'dan peş peşe bebek haberleri gelmeye devam ediyor. Blake Lively'den sonra Keira Knightley de hamile olduğunu duyurdu. Ancak sert eleştirilerde bulunmaktan da geri durmadı. Eleştirilerin hedefindeyse İngiliz kraliyet ailesinin gözbebeği vardı...

04 Mayıs 2019, Cumartesi 08:14 Son Güncelleme:
A A

 Ünlüler dünyası Blake Lively'nin kırmızı halıda yaptığı üçüncü hamilelik duyurusunun heyecanını yaşarken bir başka ünlüden de bebek haberi geldi.

Karayip Korsanları ile yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Keira Knightley ve müzisyen eşi James Righton da ikinci bebeklerini bekliyor. Üstelik Keira Knightley de bebek haberini kamuoyuna yine katıldığı bir davete duyurdu.

Eşi James Righton ile birlikte ünlü bir moda markasının kokteyline katılan Knightley'in ikinci hamileliği de bu şekilde kamuoyuna duyurulmuş oldu. 2013 yılında evlenen çiftin, bu ay içinde 4 yaşına girecek olan Edie adında bir kızı bulunuyor.

Keira Knightley, geçen yıl bir dergiye verdiği doğum sürecine ilişkin röportajıyla olay yaratmıştı.

Kızını dünyaya getirirken büyük acılar yaşadığını itiraf eden Knightley, Kate Middleton'ı da çocuk doğurmanın kanlı ve acılı yanını saklamakla eleştirdi.

İngiliz oyuncu Knightley, Feminists Don't Wear Pink and Other Lies (Feministler Pembe Giymez ve Diğer Yalanlar) adlı dosya için bu konudaki görüşlerini kaleme aldı.

Dosya için hazırladığı çalışmada kızı Edie'yi dünyaya getirirken yaşadıklarını anlatan Keira Knightley, Düşes Middleton'ı da 'çocuk doğurmakla ilgili kanlı ve acılı gerçekleri gizlemekle" suçladı.

Kate Middleton'ın kızı Charlotte'u dünyaya getirmesinin ardından hastane çıkışı görüntülerini izlediğini belirten Knightley kendisi de bir gün önce doğum yapmıştı.

Güzel oyuncu dosya için kaleme aldığı çalışmada "Durup Kate'in ekrandaki görüntüsünü izledik. Doğum yaptıktan 7 saat sonra hastaneden çıkıyordu. Üzerinde güzel bir elbise, yüksek topuklu ayakkabılar. Ve bütün dünyanın görmek istediği bir yüz ifadesiyle" diye yazdı.

Knightley, Düşes'e yönelik eleştirilerini şöyle sürdürdü: "Acını sakla, vücudunun kanadığını, göğüslerimizden süz sızdığını sakla. Yedi saat önce kan ve çığlıklar içinde, ölüm ile yaşam arasında verdiğin mücadeleyi sakla. Güzel görün, tarz görün ve kucağında kızınla öylece bir grup erkek fotoğrafçının önünde poz ver" diye devam etti.

Knightley'in bu fikirlerini kaleme aldığı ve geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan yayında Emma Watson, Saoirse Ronan, Whitney Wolf Herd gibi birçok ünlünün kadın haklarıyla ve kadınların uğradığı ayrımcılıkla ilgili çalışmaları yer alıyor.

Keira Khightley, James Righton ile evliliğinden Edie adını verdikleri bir erkek bebeğe sahip oldu. Oyuncunun oğlu Mayıs 2015'te yani Kate Middleton'ın kızı Prenses Charlotte'u dünyaya getirmesinden sadece bir gün önce dünyaya gözlerini açmıştı.


Hürriyet

Sıradaki haber yükleniyor...