Hamilelik söylentilerine nokta koydu!

Kardashian kardeşlerden Kourtney Kardashian hamile olduğu yönünde söylentilere sebep olan görüntüsü için yaptığı yorumla olaya son noktayı şaşırtıcı bir biçimde koydu...

24 Kasım 2018, Cumartesi 08:56
A A

Scott Disick'le olan birlikteliğinden 3 çocuk sahibi olan Kourtney Kardashian, magazin gündeminde yeniden hamilelik söylentileriyle yer aldı.

Artık birlikte olmasalar da çocukları için bütün özel günleri ve tatilleri bir arada geçiren Scott Disick ve Kourtney Kardashian hala mutlu bir tablo çizmeye devam ediyorlar.

Kardeşi Kendall Jenner'ın Instagram'a yüklediği, tüm aileyi bir arada gösteren bir videoda eli karnında görülen Kourtney Kardashian hayranlarının hamile olup olmadığıyla ilgili soru yağmuruna tutuldu.

Elini karnının üzerinde tutması karnında aileye yeni katılacak bir bebek mi var sorusunu akıllara getirince Kourtney Kardashian kayıtsız kalamadı. Ancak ilginç bir cevap vermeyi tercih etti. "Hayır hamile değilim, ama fotoğrafta kolum sizce de çok iyi çıkmamış mı?" gibi bir yorum yapan Kourtney kafaları az da olsa karıştırdı.

Çocuklarına bol bol zaman ayıran Kourtney Kardashian anne olmaktan ne kadar mutlu olduğunu her fırsata dile getiriyor.

Çocuklarının mutluluğu için Scott Disick'le olan dostluğunu da asla bozmayan Kourtney Kardashian bu davranışıyla da örnek gösterilen bir anne.

Hamilelik iddiaları bir yana davetlerde ve açılışlarda kardeşleriyle yan yana olmaya ve seyahatlere de gitmeye devam eden Kourtney Kardashian'ın hayatı oldukça yoğun geçiyor.

Tüm bu yoğunluğun arasında anneliği ihmal etmekle suçlanmamak için de sosyal medyada çocuklarıyla birlikte olduğu fotoğrafları sık sık paylaşıyor.

Bakalım Kourtney Kardashian'ın bu yalanlaması doğru çıkacak mı yoksa Kardashian ailesi önümüzdeki aylarda yeni bir bebek haberiyle mi karşılaşacak?

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.