Hamit'ten imza çalımı

Hamit'ten imza çalımı

Marca'nın "Yıllık 3 milyon Euro karşılığında Galatasaray'a imza atacak" iddiasında bulunduğu milli futbolcu, tercihini Bundesliga'dan yana kullandı

25 Mayıs 2012, Cuma 09:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray, çok istediği Hamit Altıntop’u elinden kaçırıyor. Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak’ın “Sık sık görüşüyoruz. Süreç olumlu gidiyor” dediği, Marca’nın “Yıllık 3 milyon Euro karşılığında G.Saray’a imza atacak” diye yazdığı milli futbolcunun “Türkiye çok stresli” diyerek Almanya’ya dönmeye karar verdi.

Real Madrid’le yollarını ayıracak olan milli futbolcunun, Avusturya kampının ardından Hamburg’la resmi sözleşme imzalayacak.

Milli Takım kampına gitmeden önce Almanya‘ya gelen Hamit, menajeri ile birlikte Hamburg’lu yöneticilerle masaya oturdu ve her konuda anlaşmaya vardı.

Hamit Altıntop‘un bonservisini almak için Real Madrid ile girişimlere başlayan Hamburg milli takım kampının bitmesi ile birlikte resmi sözleşmeye imza atacak.

"TÜRKİYE ÇOK STRESLİ"

Hamit’in yakın çevresine, “Canımdan çok sevdiğim ülkeme, milli formayı giyerek hizmet ettim. Hizmet etmeye de devam edeceğim. Fakat Türkiye‘deki futbol ortamı çok stresli. İniş ve çıkışları çok keskin. Bu sebepten kesinlikle Türkiye’de top oynamayı düşünmüyorum” dediği öğrenildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lionel Messi oy kullandı: Sandıkları terk etmiyor