Hande Ataizi trans kadın oldu (Yerin kulağı var)

Magazin gündemi bu hafta da dopdolu... İşte PAZAR POSTASI ekibinin hazırladığı 'Yerin kulağı var'da bugün yer alan haberler...

18 Şubat 2018, Pazar 10:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Hande Ataizi’nin geçen yıl sunuculuğunu yaptığı ‘Sen İste Yeter’ ve ‘Hande Ataizi ile’ adlı programları reyting alamayınca yayından kaldırılmıştı. Artık televizyona sıcak bakmayan Hande Ataizi şansını sinemada deneyecek. Yönetmenliğini Kutluğ Ataman’ın yaptığı ‘Hilal Feza ve Diğer Gezegenler’ filminin başrolünü Nükhet Duru ve Hakan Karsak ile paylaşacak. Hande Ataizi filmde bir trans kadını canlandıracak. Çekimler salı günü başladı.

BEREN'E ÖZEL AŞK ŞARKISI

BEREN'E ÖZEL AŞK ŞARKISI

Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat’in her fırsatta birbirlerine aşk mektupları ve şiirler yazdığını yakınları çok iyi bilir. Kenan Doğulu eşine aşkını anlattığı bir şiirini besteleyip 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beren Saat’e gitarıyla söylemiş. Bu büyük jest karşılığında Beren Saat çok duygulanmış ve mutlu olmuş. Kenan Doğulu bu şarkıyı yeni albümüne koyup koymayacağına henüz karar vermemiş.

MİAMİ'DEN TAKSİTLE EV ALDI

MİAMİ'DEN TAKSİTLE EV ALDI

Sosyetede Amerika-Miami’den ev almak çok revaçta. Eda Taşpınar da bu modaya uymuş. Şehrin ünlü caddelerinden Collins Avenue’de 250 bin dolar değerinde, 1 1 daire satın almış. 100 bin dolarını peşin ödemiş. Kalan 150 bin doları ise 10 yılda taksit taksit ödeyecekmiş. Eda Taşpınar bugünlerde Miami’de evinin dekorasyonu ile uğraşıyormuş.

SOKAK ÇOCUKLARINI GİYDİRDİ

SOKAK ÇOCUKLARINI GİYDİRDİ

İş adamı Erdinç Acar’ın eşi Hande Acar geçen hafta Nişantaşı’nda alışverişe çıktı. Sokakta yanına yaklaşan 13-15 yaşlarında iki kız çocuğu “Açız” diyerek yardım istemiş. Hande Acar çocuklara yemek ısmarlamış. Sonra, soğuk havada ince kıyafetlerle gezen kızları bir mağazaya götürüp kazak mont ve ayakkabı almış. Bravo!

GÖRÜNMEZ KAZA

GÖRÜNMEZ KAZA

Profilo Holding’in eski sahibi Jak Kamhi yıllardır Miami’de yaşıyor. Küçük oğlu Kerim Kamhi de yanında.Evleri dünya sosyetesinin gözde adresi Palm Beach’te.

92 yaşındaki Jak Kamhi geçtiğimiz günlerde banyoda düşüp kalça kemiğini kırdı. Büyük oğlu Cefi, eşi Yasemin Kamhi ile birlikte, Mount Sinai Hastanesi’nde yatan babasını görmek için Miami’ye gitti. Bu arada, Kerim Kamhi ortağı olduğu Galata Georges Otel’in bir şubesini Mart’ta Miami Indian Creek caddesinde açıyor.

TELEVİZYONCU OLDULAR

TELEVİZYONCU OLDULAR

TRT Spor’da futbol yorumculuğu yapan Kaya Çilingiroğlu’nun eski eşi Feraye Tanyolaç, Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu TV 8’de çalışmaya başlamıştı.

Feraye Tanyolaç terfi ederek ‘Yapımlar Koordinatörü’ oldu. Hakan Ural ise 2017’den beri aynı kanaldaki magazin programı ‘Gel Konuşalım’ ile ekrana geliyor. Acun Medya’da işe başlayan eşi Ezgi Can Ural da Meksika, Arjantin ve Brezilya için yapılan yarışma programlarının sorumlusu oldu.

NEW YORK'TA GENÇLEŞMİŞ

NEW YORK'TA GENÇLEŞMİŞ

Heves Ekinci çarşamba akşamı Ortaköy’deki Ruby Club’da Sevgililer Günü daveti verdi. Tüm gözler geceye uzatmalı sevgilisi Herman Von Alkamade ile katılan Ender Mermerci’nin üzerindeydi. Ender Hanım 64 yaşında olmasına rağmen pürüzsüz ve gergin cildiyle adeta genç kız gibiydi. Hanımefendinin zamanı nasıl geriye aldığını öğrendim. Geçen ay New York’ta yüzüne PRP (Platelet Rich Plasma) yaptırmış. Yani ‘trombosit pıhtı hücresi’ enjekte ettirip kırışıklıklarından kurtulmuş.

EŞİNİ OMZUNA YAZDIRDI

EŞİNİ OMZUNA YAZDIRDI

Süreyya Yalçın, beş yıl önce sol omzuna adı ve soyadının baş harflerinden oluşan bir kelebek dövmesi yaptırmıştı. 2016’da evlendiği Ozan Baran’a bu Sevgililer Günü’nde farklı bir hediye vermek isteyen Süreyya Yalçın, kelebek figürünün yanına eşinin isminin baş harfleri OB’yi dövdürdü

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Güner'in plaj keyfi